JVW Liempde liet vorig jaar zien trots te zijn op Brabant. Het thema 'met een zachte g' werd doorgevoerd in de spellen, bij het bouwen van de hutten én in de aankleding van het terrein.
JVW Liempde liet vorig jaar zien trots te zijn op Brabant. Het thema 'met een zachte g' werd doorgevoerd in de spellen, bij het bouwen van de hutten én in de aankleding van het terrein. Foto: Bas van den Biggelaar.

Tijdelijke ‘woningen’ verrijzen in Esch, Liempde en Lennisheuvel

Jeugd

Hamers en zagen kunnen uit de kast. In de laatste week van de zomervakantie voor basisschoolleerlingen verrijzen bouwdorpen in Liempde, Esch en Lennisheuvel.

De jeugdvakantieweek staat in Liempde in het teken van gamen. Onder het motto ‘speel mee met de JVW’ biedt een heel legertje vrijwilligers kinderen van 18 tot en met 21 augustus vermaak. Op het buitenterrein achter jeugdhuis Pius X klinkt het geluid van hamers op spijkers. Daarnaast heeft de organisatie allerlei spellen voor de deelnemers in petto.

In Esch bouwen kinderen op 17, 18 en 19 augustus met pallets hun eigen dorp. De inschrijving voor bouwdorp J’Esch is zaterdag 15 augustus vanaf 15.00 uur, op het speelveld aan Het Kruys waar de jeugdvakantieweek zich afspeelt.

FORMULE 1

Jonge liefhebbers van autoraces kunnen hun hart ophalen in Lennisheuvel. Het kindervakantiewerk draait aldaar om de Formule 1. ‘Grand Prix van Lennisheuvel’ luidt het thema. Woensdag 19 en donderdag 20 augustus bruist het rond de kiosk van de activiteiten. Vrijdag 21 augustus is er vervolgens vanaf 19.00 uur een dorpsfeest in natuurpark Boscheind, ook voor alle andere inwoners.

BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes

Klik op deze link voor Android

Klink op deze link voor Apple/iOS
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Woordzoeker

Logo
Bert van den Brink (rechts) en Tommy van Doorn poseren na afloop van het concert in de Sint-Petrusbasiliek.
Organist Bert van den Brink bewijst de kracht van schijnbare eenvoud Boxtel 18 minuten geleden
JVW Liempde liet vorig jaar zien trots te zijn op Brabant. Het thema 'met een zachte g' werd doorgevoerd in de spellen, bij het bouwen van de hutten én in de aankleding van het terrein.
Tijdelijke ‘woningen’ verrijzen in Esch, Liempde en Lennisheuvel Jeugd 1 uur geleden
Logo
In 2020 werd de in 1954 gegraven watergang Heiloop nabij Banisveld gedempt. Dit ging in overleg met de gemeente en waterschap De Dommel, maar een sloot dempen gebeurt ook wel eens illegaal, zo bleek onlangs uit onderzoek van de Volkskrant.
Pro Boxtel pleit voor betere bescherming watergangen Boxtel 2 uur geleden
Logo
De zussen Leah en Cato en hun nichtje Bo verkopen zelfgemaakte schilderijtjes ten bate van Kika en Dier in Nood.
What’s Up, Leah, Cato & Bo? Boxtel 4 uur geleden
Logo
Festival aan de Vijver bij De Walnoot. Dat vindt ook dit jaar weer plaats, op 23 augustus.
Bestuur De Walnoot: ‘Werkgever zijn is zware last’ Boxtel 23 uur geleden
Indi en Yentl van Wijck waren woensdag 15 juli present op de dubbeltjesmarkt bij de Kinderboerderij om hun overtollige speelgoed te verkopen. Op 19 augustus is de kleedjesmarkt nog een keer.
Dubbeltjesmarkt bij Kinderboerderij Boxtel sluit zomervakantie af Boxtel gisteren
Impressie van het versieren van de kano's voor de start van het Rondje Boxtel by Night.
Rondje Boxtel by Night opent inschrijving Algemeen 9 aug, 14:00
Logo
Afbeelding
Que sera sera Algemeen 9 aug, 10:15