
Rotonde La Salle wordt een half weekend afgesloten
GemeenteberichtenHet asfalt van rotonde La Salle, beter bekend als een van de twee dinorotondes, is aan vervanging toe. Daarom is het drukke punt op de Boxtelse noord/zuidas van zaterdag 25 oktober 20.00 uur tot maandag 27 oktober 06.00 uur afgesloten.
Er is sprake van asfaltschade en spoorvorming bij de rotonde. De herstelwerkzaamheden duren niet erg lang, maar vinden wel op een cruciaal punt in het dorp plaats. Vanwege eenrichtingverkeer hier en daar kan omrijden in Boxtel vrij omslachtig zijn.
Verkeer van het zuiden naar het noorden van Boxtel wordt omgeleid via de Eindhovenseweg, Keulsebaan, Parallelweg Zuid, Annastraat, Achterberghstraat en andersom. Verkeer richting Schijndel wordt vanuit de Eindhovenseweg en Brederodeweg omgeleid via de wijk Oost. Op www.boxtel.nl is een kaartje te vinden met daarop de alternatieve routes.
CENTRUM
Door de omleidingen blijven het centrum, NS-station en bedrijventerrein Ladonk bereikbaar, net als de aansluitingen op rijksweg A2.
Gele borden geven de omleidingsroutes aan. De gemeente Boxtel waarschuwt dat het zondag 26 oktober nog wel eens druk zou kunnen worden op de alternatieve tracés. Ze raadt iedereen aan alleen in de auto te stappen als het echt moet, of de fiets te pakken. De reistijd kan langer zijn dan gebruikelijk.
BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes
Klik op deze link voor AndroidKlink op deze link voor Apple/iOS







