Jet Schoenmakers en Aimé de Windt (rechts).
Jet Schoenmakers en Aimé de Windt (rechts). Foto: eigen collectie.

Liempdse golfers strijden in de Peel om dorpstitel

Sport

28 deelnemers deden zaterdag een gooi naar het Liempds golfkampioenschap, waarvoor ze uitweken naar de Peelse golfclub Evertsoord. Er werden drie prijzen verdeeld. Jet Schoenmakers, Aimé de Windt en Ber Kastelijn bleken de gelukkigen. 

De Willemine-van-Laarhoven-trofee gaat jaarlijks naar zowel de beste golfer en golfster van Liempde. Traditiegetrouw vindt er een strokeplay-wedstrijd plaats, waarbij het minste aantal slagen leidend is. Daarnaast is er een stableford-competitie, de gescoorde punten op basis van handicap.

TROPISCH

Door de tropische omstandigheden waren met name de laatste vijf holes voor iedereen zwaar. Deze kostten dan ook meer slagen dan gebruikelijk. Na achttien holes en meerdere flessen water bleek dat Aimé de Windt bij de heren en Jet Schoenmakers bij de dames het beste met de omstandigheden konden omgaan. Aimé werd voor de tweede keer kampioen, en Jet prolongeerde haar titel van vorig jaar. 

De stableford-wedstrijd was wederom een prooi voor Ber Kastelijn die het ‘bronzen schoentje’ een jaar in zijn bezit mag hebben.

BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes

Klik op deze link voor Android

Klink op deze link voor Apple/iOS
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Pål Jansen

Heeft u een tip over dit onderwerp? Mail naar Hoofdredacteur pol.jansen@brabantscentrum.nl

Igor Verboven van MEP probeert een tegenstander uit te spelen. De Boxtelaren wonnen met 3-1 van Roomburg uit Leiden.
Mannen MEP boeken zege onder toeziend oog van de bondscoach Boxtel 14 uur geleden
Logo
Marian van den Heuvel is al helemaal thuis in de Boxtelse bibliotheek. Ze houdt zich bezig met activiteiten voor volwassenen, zoals Koffie met kennis en Taalhuis.
Marian van den Heuvel nieuwe programmamaker volwassenen in Boxtelse bibliotheek Boxtel 16 uur geleden
Logo
De bemanning van de Lancaster III die op 17 juni nabij Sparrenrijk en Eikenhorst neerstortte. De mannen zouden de crash niet overleven.
Vliegtuigcrashes rode draad van dodenherdenking in Haventje Esch Esch 18 uur geleden
Hap & Trap 2025.
Happen en trappen voor Vincentiusvereniging Boxtel 20 uur geleden
De Boxtelse ondernemer Marc van den Biggelaar van de DA Drogisterij in winkelcentrum Oosterhof installeerde zijn kraam in de Rechterstraat.
Oranjebraderie in Boxtel meer foto’s 20 uur geleden
Woningbouw en bedrijvigheid rond de Liempdseweg: Boxtel denkt erover na.
Partij voor de Dieren zet vraagtekens bij bouwen langs rivier de Dommel Boxtel 21 uur geleden
Logo
De traditionele fietstocht in Esch leverde prachtige creaties op. Kinderen verzamelden zich bij dorpshuis De Es om daar hun prachtig versierde tweewielers te tonen.
In beeld: Koningsdag Boxtel, Liempde en Esch Algemeen 27 apr, 18:00
Logo
Jas de Keistamper verscheen op Koningsdag 'wir 's op de Bokselse kei'.
‘Weirruk is er in Boksel nog zat te doen’ Boxtel 27 apr, 16:37