De Tilburgse vestiging van De Rooi Pannen biedt onderdak aan de TLM-opleiding (Toerisme, Leisure & Marketing).
De Tilburgse vestiging van De Rooi Pannen biedt onderdak aan de TLM-opleiding (Toerisme, Leisure & Marketing). Foto: eigen collectie | Erik van der Burgt (VRBLD photofilm).

De Rooi Pannen biedt een kijkje in de keuken

Jeugd

Mbo-opleiding De Rooi Pannen houdt donderdag 7 maart een informatiedag voor toekomstige studenten. De onderwijsinstelling laat hen dan proeven van de verschillende studierichtingen die zij te bieden heeft. 

Onder het motto ‘niet net echt studeren, maar écht echt’, zet De Rooi Pannen de deuren open van haar eigen hotels, winkels, restaurants en design- en evenementenbureaus. Bij de scholengemeenschap kun je namelijk studeren in de richtingen horeca, toerisme, vormgeving en ondernemen. Tijdens de studies wordt veel praktijkles gegeven en daar heeft De Rooi Pannen eigen locaties voor. Werkend leren, maar dan met eigen docenten en onderwijsondersteuners. Daardoor is er ook veel contact met het bedrijfsleven in de omgeving van de school. 

VAARDIGHEDEN

Tijdens de infodag van 7 maart, die van 17.00 tot 20.00 uur duurt, kunnen de geïnteresseerde bijna-studenten met leerlingen praten en ontdekken welke vaardigheden zij bij de verschillende opleidingen leren. Zij kunnen tevens sfeer proeven en kennismaken met docenten.

INFORMATIE

Er zijn infodagen in Tilburg, Eindhoven en Breda. Op de website van De Rooi Pannen is alvast informatie over de verschillende opleidingen te vinden. Aanmelden kan via www.derooipannen.nl/opendag.

BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes

Klik op deze link voor Android

Klink op deze link voor Apple/iOS
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Henk van Weert

Heeft u een tip over dit onderwerp? Mail naar henk.van.weert@brabantscentrum.nl

Logo
Afbeelding
Energiedoelen: Boxtel wil achterstand zoveel mogelijk inlopen Algemeen 9 uur geleden
Liempdse jeugdmuzikanten tijdens een optreden in 2022.
BeCool op de fiets van het ene buitenoptreden naar het andere Liempde 11 uur geleden
Logo
Burgemeester Laszlo Török overhandigt dominee Ferenc Mikló (rechts) een beeldje dat behoort bij het ereburgerschap van Salonta. Het kunstwerk is een kleine replica van een beeld waarop de in Salonta geboren dichter János Arany staat.
Salonta benoemt dominee Mikló tot ereburger Boxtel 13 uur geleden
Een van de vele zelfgemaakte producten die praktijkgerichte BHC-leerlingen verkopen in hun pop-upstore bij spiegeltent Bon Salon.
Leerlingen BHC openen pop-upwinkel voor Spieren voor Spieren Boxtel 13 uur geleden
De kruisboog is een eeuwenoud wapen. Tijdens het burgerkoningschieten in Boxtel wordt op een houten vogel geschoten die op de ruim twaalf meter hoge schutsboom wordt geplaatst.
Koningschieten in Boxtel voor niet-gildeleden Boxtel 17 uur geleden
Logo
Vlnr: Ivo van Baren, Alexandra Augustijn, Rob Reiniers en Marc Kolsters maken deel uit van actiegroep Houd Boxtel groen en gezond. Ze zijn tegen de bomenkap voor bouwplan Moorwijk.
Omwonenden in verzet tegen plan Moorwijk Boxtel 4 jun, 17:15
De Groote Waterloop kent sinds zaterdag een oppompverbod. Er mag voorlopig geen water meer uit worden onttrokken.
Ook oppompverbod uit Groote Waterloop bij Liempde Liempde 4 jun, 16:05
Logo
Maandag werd de voormalige theaterzaal van Podium Boxtel bij SintLucas leeggeruimd. De spullen gingen linea recta naar de nieuwe, tijdelijke locatie: gemeenschapshuis De Walnoot.
Podium Boxtel pakt biezen en verhuist naar Selissenwal Algemeen 4 jun, 15:05