Deelnemers aan dodenherdenking leggen bloemen bij het oorlogsmonument in Liempde.
Deelnemers aan dodenherdenking leggen bloemen bij het oorlogsmonument in Liempde. Foto: Gerard Schalkx, 2021.

Dodenherdenking Liempde

Algemeen

In de Sint-Jans Onthoofdingkerk is donderdag 4 mei om 19.00 uur een herdenkingsdienst onder leiding van diaken PierPaolo Flesia. 

Aansluitend wordt een stille tocht gehouden naar het oorlogsmonument David & Goliath in het Concordiapark. Daar vindt een kranslegging plaats door wethouder Mariëlle van Alphen ter nagedachtenis aan de Liempdse gesneuvelden. Kinderen van basisschool De Oversteek dragen teksten voor. 

Om 20.00 uur worden twee minuten stilte in acht genomen.

BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes

Klik op deze link voor Android

Klink op deze link voor Apple/iOS
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Henk van Weert

Heeft u een tip over dit onderwerp? Mail naar henk.van.weert@brabantscentrum.nl

Woordzoeker

Ook in deze categorie

Foto ter illustratie.
Defensie vervangt pijpleiding Utrecht-Brabant Algemeen 10 uur geleden
Logo
Vlnr: Faith, Lenci & Phileine vermaken zich prima tijdens de JOTARI bij Scouting Boxtel. Het weekend omvat behalve contact leggen met andere groepen ook tal van leuke spellen.
Faith, Lenci & Phileine praatten met scouts uit Japan Algemeen 10 uur geleden
Zandpad Velderswegje Boxtel Lennisheuvel.
Foto-expositie in Liempde zet zandpaden centraal Algemeen 13 uur geleden
De drie finalisten van Heel Holland Bakt Kids: vlnr. Job, Pleun en Pep.
Pep Donders uit Boxtel staat in finale Heel Holland Bakt Kids Algemeen 14 uur geleden
Afbeelding
Vrije Tribune: Centrum van Boxtel moet juist nú worden aangepakt Algemeen 15 uur geleden
Martijn Kluijtmans (midden) van Essche Boys jaagt achter de bal aan. Een tegenstander rent hem achterna. Aan het eind van de reguliere speeltijd staan de teams gelijk. De thuisploeg wint na een spannende strafschoppenserie en bereikt daardoor de volgende ronde van het bekertoernooi.
Essche Boys door naar volgende ronde bekertoernooi Algemeen 16 uur geleden
De beukenlaan in Sparrenrijk heeft flink te lijden onder de klimaatverandering en is voor de veiligheid afgesloten.
Klimaatweek: film en excursie Algemeen 19 okt, 15:47
Een speler van Hoogeloon (links) springt de lucht in en raakt intussen een voetballer van thuisploeg LSV.
Bekertoernooi LSV strandt na strafschoppen tegen Hoogeloon Algemeen 19 okt, 15:15