
ODC uit Boxtel komt net tekort tegen Zwaluw VFC
BoxtelODC heeft ook zijn tweede bekerwedstrijd verloren. De Boxtelaren boden het een klasse hoger spelende Zwaluw VFC goed tegenstand, maar gingen op sportpark Molenwijk met 1-2 onderuit.
Aanvankelijk was er weinig te merken van het niveauverschil. De Boxtelaren speelden goed mee en ODC kwam in de vijfde minuut zelfs op voorsprong. Een inzet van Anir Mairouche werd geblokt, waarna Tijn Trommelen de rebound hard binnenschoot: 1-0. Daarna ging het duel lange tijd gelijk op.
Halverwege de eerste helft kwam Zwaluw langszij. Bij een ingestudeerde vrije trap verwachtte de Boxtelse defensie een hoge voorzet, maar de bal ging laag naar de eerste paal. Daar maakte Steffan Moes de 1-1.
De bezoekers uit Vught, die vorig seizoen de districtsbeker wonnen, kregen vervolgens meer controle. ODC-doelman Merijn Verhoeven voorkwam voor rust een achterstand. Aan de andere kant belandde een poging van Sjoerd van Lokven in de handen van doelman Bram van Oers.
KANS OP GELIJKMAKER
Tien minuten na rust kwam Zwaluw alsnog op voorsprong. Stefan Bezem kopte uit een hoekschop de 1-2 binnen. ODC had het daarna lastig en creëerde weinig, maar hield de achterstand beperkt.
In de extra tijd kreeg de thuisploeg nog een mogelijkheid op de gelijkmaker. Van Lokven werd vlak buiten het strafschopgebied neergehaald. De daaropvolgende vrije trap van Sander Swinkels werd echter door een verdediger geblokt.
ODC verloor eerder ook van CHC en is daardoor uitgeschakeld in het bekertoernooi. De ploeg van trainer Stephan Hesemans begint zondag 20 september aan de competitie met een thuiswedstrijd tegen SV TOP uit Oss. De aftrap in sportpark Molenwijk is om 14.30 uur.
BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes
Klik op deze link voor AndroidKlink op deze link voor Apple/iOS







