RKSV Boxtel
RKSV Boxtel Foto: Peter de Koning.

RKSV Boxtel speelt nog seizoen in vierde klasse

Boxtel

RKSV Boxtel zag zondag promotie naar de derde klasse aan zich voorbijgaan. Het verloor uit bij VV Virtus in Zevenbergen met 2-1.

Aan de sfeer in de supportersbus lag het niet, die was uitstekend. Iedereen was goedgemutst en keek uit naar het treffen met Virtus.

Vanaf de aftrap zochten de Boxtelaren meteen de aanval. Owen Kemps en Levi van den Brandt stichtten gevaar. Kemps zag de keeper een kopbal overtikken, Van den Brandt faalde oog in oog met de doelman.

De gasten maakten de dienst uit op het veld, maar doelpunten bleven uit. De thuisploeg liet zich pas na zo’n 35 minuten wat nadrukkelijker zien. Juist op het moment dat het eerste bedrijf met de brilstand beklonken leek te worden, was Virtus-aanvaller Finn Mangnus tegen alle verhoudingen in trefzeker met een schot in de verre hoek.

MOUWEN

Na rust stroopten de elf van trainer John Cornelissen de mouwen nog eens extra op. De sluitpost van de gastheren was de eerste helft niet ongeschonden doorgekomen, zijn vervanger werd door Lars van Hamond direct aan het werk gezet.

RKSV Boxtel joeg op de gelijkmaker, maar dit kostte veel energie en ging ook ten koste van verzorgde combinaties. De ploeg werd achterin slordig en Mangnus strafte dat gerommel in de vijftigste minuut genadeloos af: 2-0.

Tot een kwartier voor tijd hield Virtus de laatste linie gesloten. Toen verkleinde Yahyah Bakkali de Boxtelse achterstand met een bekeken schuiver. Er sloop hoop in de roodwitte harten, maar de gelijkmaker bleek een brug te ver. 

Het slotoffensief van RKSV Boxtel leverde niets meer op. Er ontstond op het eind enkel nog enig tumult na een schandalige charge van een Virtus-speler, die dan ook direct met rood werd bestraft. Nadat alle gemoederen weer een beetje waren bedaard, floot de scheidsrechter af. Promotie laat voor RKSV Boxtel dus nog op zich wachten. De supporters toonden zich dit seizoen trouw en blijven hun elftal ongetwijfeld steunen.

BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes

Klik op deze link voor Android

Klink op deze link voor Apple/iOS
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Logo
Vlnr: Ivo van Baren, Alexandra Augustijn, Rob Reiniers en Marc Kolsters maken deel uit van actiegroep Houd Boxtel groen en gezond. Ze zijn tegen de bomenkap voor bouwplan Moorwijk.
Omwonenden in verzet tegen plan Moorwijk Boxtel 1 uur geleden
De Groote Waterloop kent sinds zaterdag een oppompverbod. Er mag voorlopig geen water meer uit worden onttrokken.
Ook oppompverbod uit Groote Waterloop bij Liempde Liempde 2 uur geleden
Logo
Maandag werd de voormalige theaterzaal van Podium Boxtel bij SintLucas leeggeruimd. De spullen gingen linea recta naar de nieuwe, tijdelijke locatie: gemeenschapshuis De Walnoot.
Podium Boxtel pakt biezen en verhuist naar Selissenwal Algemeen 3 uur geleden
Afbeelding
Countryfestival in Gemonde ten bate van Vicki Brownhuis Gemonde 4 uur geleden
Van boven is goed te zien hoe groot het terrein van varkensslachterij Vion is geworden.
Geen uitzendkrachten meer bij Vion in Boxtel? Minister dreigt met verbod in vleessector Boxtel 4 uur geleden
p Taverbo-speler Tobias van Geffen (links) in actie tijdens het sterk bezette AriLED Top Toernooi. Oud-topper Ronald Rijsdorp (rechts) bleek met 3-1 te sterk in de kwartfinale.
Taverbo haalt tafeltennistoppers naar accommodatie aan Voetboog Boxtel 6 uur geleden
Meerdere podiumplaatsen voor de leerlingen van Taekwon-do School Dekker tijdens de Holland Cup in Pijnacker.
Taekwondoka’s TS Dekker sluiten seizoen af met meerdere medailles op Holland Cup Boxtel 8 uur geleden
Logo
Vlnr: Michael Ninaber van Eijben (D66), Désiré van Laarhoven (Combinatie95), formateur Peter Glas, Rob Vorstenbosch (PvdA-GroenLinks) en Roel de los Hoyos (CDA).
Nieuw Boxtels college met vier wethouders: ‘Verantwoord, transparant en voorspelbaar besturen’ Boxtel 8 uur geleden