Kasterense kermis
zondag 6 juli 2025 13:00
Dweilorkest Op naor d’Honderd nodigt liefhebbers van een muzikaal feestje uit voor de jaarlijkse Kasterense kermis. Zondag 6 juli om 13.00 uur begint de blaaskapellenmiddag, in café ‘t Groene Woud aan de Kasterensestraat 23 in Liempde.
Loco, een groep enthousiaste jonge muzikanten die deel uitmaakt van de Liempdse muziekvereniging Concordia, bijt het spits af. Vervolgens is het de beurt aan een ensemble van jachthoornblazers. Dat past wel in de groene omgeving van het café, dat zich op een steenworp afstand van De Geelders bevindt.
Vanaf 15.00 uur laat Op naor d’Honderd, huisorkest van ‘t Groene Woud, de instrumenten schetteren. Onder leiding van Ad van der Pas laten de muzikanten horen hoe zij er muzikaal voor staan op weg naar hun eeuwfeest in 2089. Nog maar 64 jaar te gaan.
CONCORDIA
Kasterense kermis vindt vrijwel altijd plaats op de eerste zondag van juli. Het festival begon ooit als een bezoek van (toen nog) fanfare Concordia aan buurtschap Kasteren en is uitgegroeid tot een terugkerend gezellig feestje vol muziek. De toegang is gratis.
