
Marathon VVD
EvenementDe Boxtelse VVD loopt zaterdag 14 maart letterlijk warm voor de gemeenteraadsverkiezingen. Kandidaten rennen namelijk een marathon in estafettevorm door alle dorpen van de gemeente.
Martin van der Broek van de lokale VVD: ,,Politiek draait ook om uithoudingsvermogen, lange adem en keuzes die werken op de lange termijn. We zijn goed getraind, kennen de route en we weten waar we naartoe willen: een toekomstbestendig Boxtel waarin we blijven bouwen aan vrijheid, veiligheid en vooruitgang.”
AANDACHT
Om 12.30 uur vertrekt de eerste VVD’er, Lisa Somers, vanaf de Markt in Boxtel. Zo loopt iedere kandidaat een deel van de 42 kilometer lange tocht die tevens door Liempde, Lennisheuvel en Esch voert. In iedere plaats wordt natuurlijk aandacht gevraagd voor het programma van de VVD, het blijft immers een campagnestunt.
VERBINDEN
Van der Broek, zelf fervent hardloper en oud-voorzitter van atletiekvereniging Marvel, legt veertien kilometer af. ,,Het bleek dat meer mensen van onze lijst actief hardlopen, het leek ons dan ook wel leuk om met een marathon alle kernen met elkaar te verbinden”, legt hij uit.
Aan het einde van de dag loopt lijsttrekker Rob Kuppens de laatste tien kilometer om de actie weer te eindigen op de Markt.
BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes
Klik op deze link voor AndroidKlink op deze link voor Apple/iOS