Afbeelding
Foto: eigen collectie.

L’Union laat steken vallen in 25m-competitie

Boxtel

De vijfde wedstrijd in de 25 meter éénpijlcompetitie is voor L’Union wisselend verlopen. Teams 1 en 2 eindigden als tweede en derde. De winst was voor Amicitia 1 uit Schijndel.

De wedstrijden vonden plaats in de eigen accommodatie van de Boxtelse handboogclub aan de Molenwijkseweg. Bij team 1 schoten Ad van de Langenberg 229 punten, Henk Jegers 223, Jelt van de Langenberg 217 en Marchel Kluijtmans 215, goed voor een teamscore van 669 punten. Team 2 kwam tot 662 punten via Geert de Koning (226), Edwin Looyaard (219), Vince van Boxtel (217) en Tonny van Esch (204).

Team 3 schoot in Schijndel bij Landmans Unie en deed daar goede zaken in poule twee. Met een totaal van 620 punten pakte de ploeg de winst. Met nog twee wedstrijden te gaan staat het ruim bovenaan.

Overige uitslagen: Henri van de Broek 215, Job Spitters 198, Thomas van de Ven 189, Rick van de Sloot 168, Corne Beekmans 163, Mara Smits 151, Thomas Pennings 149 en Ilona Kleijne 148. In de disciplines: compound Marchel Kluijtmans 230, barebow Susan van der Heijden 166, longbow Luc van Schijndel 119 en traditional Liam Coetzee 116.

18 METER

Bij de rayonkampioenschappen 18 meter kwamen drie teams van L’Union in actie. De wedstrijden werden volgens een nieuw format geschoten, waarbij teams direct tegen elkaar uitkomen. 

Team 1, bestaande uit Vince van Boxtel, Geert de Koning en Marchel Kluijtmans, behaalde in Boekel in de ereklasse een derde plaats.

BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes

Klik op deze link voor Android

Klink op deze link voor Apple/iOS