
ODC vergeet zichzelf te belonen in eigen huis tegen Braakhuizen
BoxtelODC heeft op sportpark Molenwijk gelijkgespeeld tegen Braakhuizen. De wedstrijd eindigde in 2-2. De Boxtelse ploeg kreeg voldoende kansen om het duel eerder te beslissen, maar benutte er slechts twee.
ODC begon sterk en kwam na vijf minuten op voorsprong. Na hands in het strafschopgebied wees de scheidsrechter naar de stip, waarna Sjoerd van Lokven de penalty benutte. In het vervolg van de eerste helft hield ODC de controle. Er waren mogelijkheden voor onder meer Bram Verhoeven en Jop Broeren, maar Braakhuizen-doelman Jeroen Mallens stond meerdere keren goed opgesteld. De thuisploeg ging met een minimale marge rusten.
GELIJKMAKER
Na de pauze bleef het spelbeeld hetzelfde. ODC zocht de aanval en kreeg opnieuw kansen. Broeren kopte na 52 minuten tegen de paal en weinig later viel de gelijkmaker. Braakhuizen profiteerde in een snelle counter via Soufiane Ouis. ODC moest opnieuw op zoek naar een voorsprong en kreeg daar mogelijkheden voor. Matai Seebregts onderschepte een bal maar wist die kans niet af te ronden.
In de 68e minuut kwam ODC alsnog op 2-1. Uit een corner vanaf rechts werkte Koen van de Wetering de bal binnen. De thuisploeg had daarna de wedstrijd kunnen beslissen, maar opnieuw redde Mallens op inzetten van Verhoeven en Tijn Trommelen. Acht minuten voor tijd viel de 2-2. Een snelle uitbraak van Braakhuizen werd door Amine Benali afgerond.
DOELSALDO
ODC zocht in de slotfase nog naar een derde treffer, maar kwam niet meer tot scoren. Door het gelijkspel bleef de ploeg teleurgesteld achter. Door het verlies van Dommelen staat ODC nu wel in punten gelijk met de koploper, al blijft het doelsaldo in het voordeel van de ploeg uit Dommelen.
Zondag 8 februari staat de beladen derby tegen DVG op het programma. ODC reist dan af naar sportpark de Roode Bleek in Liempde en trapt af om 14.30 uur.
BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes
Klik op deze link voor AndroidKlink op deze link voor Apple/iOS