
Liempdse judoka’s tonen strijdlust
LiempdeVeertien jonge judoka’s van Judoclub Liempde deden zondag mee een instaptoernooi van budovereniging De Hechte Band in Mierlo. En veel van de deelnemers keerden terug met een medaille...
Brent van der Pasch liet aanvallend en gevarieerd judo zien en scoorde ippons met onder meer heup- en beenworpen, een houdgreep en een omstrengeling. Dat leverde hem een verdiende eerste plaats op.
Ook Marcus Reuvers pakte goud. Hij hield het hoofd koel en wist al zijn tegenstanders in een houdgreep te nemen waaruit geen ontsnappen mogelijk was.
Zilveren medailles waren er voor Ruben van Leusden, Miles van de Sande, Iris van den Berg en Teun Schalken, die allen veel inzet toonden. Oliver Wójcik moest het opnemen tegen grotere tegenstanders, maar luisterde goed naar de coaching en werd beloond met brons.
Siem Munnecom, Lucas Klomp, Faber van Schijndel, Esmee Verdonk, Eijse Dijk, Aaron Reuvers en Eva Gerritsen gingen er vol voor, maar eindigden net naast het podium.
WINNEN VAN LATERE KAMPIOEN
Een opvallende prestatie leverde Aaron Reuvers, die na enkele verliespartijen alsnog zijn laatste duel won van de latere kampioen.
Onder het motto ‘je wint, of je leert’ keken coaches Collin van Dijk en Marieke Knapen tevreden terug op de prestaties. Alle judoka’s waren een ervaring rijker en verbeterden zich.
BC-app: download nu gratis! Inclusief agenda vol activiteiten en uitjes
Klik op deze link voor AndroidKlink op deze link voor Apple/iOS