Programma's en uitslagen amateurvoetbal
RKVV ODC
SENIOREN
Uitslagen zaterdag 20 mei
Gilze 2 - ODC 2 0-2
ODC 3 - OSVV 040 1 1-1
Uitslagen zondag 21 mei
Haarsteeg 1 - ODC 1 2-1
SV Valkenswaard 2 - ODC 2 0-3
ODC 3 - Zwaluw 4 2-10
Boxtel 4 - ODC 4 1-0
Wilhelmina 3 - ODC 5 4-1
Real Lunet 5 - ODC 6 1-5
VR1: ODC - RPC VR1 2-5
Programma vrijdag 26 mei
35+1: SCG '18 - ODC 19:30
35+1: ODC - Zwaluw 20:00
35+1: Helvoirt - ODC 20:30
35+1: ODC - RKDVC 21:00
VR30+1: Den Dungen - ODC 20:00
VR30+1: ODC - SCG '18 20:30
VR30+1: SV BLC - ODC 21:00
VR30+1: ODC - Zwaluw 21:30
Programma zaterdag 27 mei
ODC 3 - Wilhelmina 4 12:30
Programma maandag 29 mei
ODC 1 - DBN '22 1 14:30
ODC 2 - SBC 2 11:15
JEUGD
Uitslagen zaterdag 20 mei
JO14-1: Blauw Geel '38 - ODC 3-3
JO15-1: Nemelaer - ODC 1-0
JO16-2: ODC - DVG 2-5
JO16-3: ODC - MOSA '14 0-3
JO17-1: ODC - Hilvaria 5-1
JO17-2JM: ODC - Dommelen 6-0
JO17-3: Oirschot Vooruit - ODC 4-0
JO19-1: DBS - ODC 0-15
JO19-2: DAW Schaijk - ODC 4-4
JO19-3: ODC - SCG '18 5-1
MO15-1: ODC - SCG '18 10-0
O23-1: Rood Wit - ODC 4-3
Programma zaterdag 27 mei
JO10-3: ODC - RKSV Boxtel 09:00
JO11-3: ODC - ODC 10:15
JO12-1: Boxtel - ODC 10:15
JO19-1 nieuw: FC Engelen - ODC 11:30
JO19-1 nieuw: ODC - FC Engelen 13:30
MO13-1: ODC - DBN '22 10:15
MO13-2: Wilhelmina - ODC 10:15
MO15-1: Wilhelmina - ODC 11:30
O23-1: ODC - Dommelen 12:30
JO14-1: ODC - toernooi bij De Valk 09:30
JO9-2: ODC - toernooi bij FC Tilburg 09:30
RKSV Boxtel
SENIOREN
Uitslagen zondag 21 mei
VCB 4 - Boxtel 6 16-1
Boxtel 4 - ODC 4 1-0
Jan v. Arckel 2 - Boxtel 2 2-4
SCG '18 3 - Boxtel 3 7-0
Boxtel 1 - Woenselse Boys 1 5-0
Programma maandag 29 mei
45+1: RKSV Heeze - Boxtel vertr. 08:45
WEC 1 - Boxtel 1 vertr. 13:15
JEUGD
Uitslagen zaterdag 20 mei
MO11-1: SVO De Gaard - Boxtel 1-11
JO11-2: SV BLC - Boxtel 7-5
JO12-2: Boxtel - SCG '18 6-5
MO11-2: Boxtel - VOW 1-9
MO13-1: Boxtel - SC 't Zand 4-0
MO13-2: Boxtel - Rhode 8-2
JO11-1: FC Engelen - Boxtel 2-2
JO15-2: UDI '19 - Boxtel 10-4
JO13-1: Boxtel - Marvilde 3-1
JO14-1: Boxtel - Boekel Sport 1-8
JO15-1: DVVC - Boxtel 0-2
MO17-3: RKDVC - Boxtel 1-3
JO17-1: Boxtel - Oirschot Vooruit 3-2
JO17-2: Boxtel - FC Tilburg 1-3
MO17-1: ST Someren - Boxtel 4-2
O23-1: RKSV Nuenen - Boxtel 3-0
Programma zaterdag 27 mei
O23-1: Boxtel - DBS 15:30
JO19-1: Boxtel - Schijndel 15:30
MO17-1: Boxtel - Bruheze 13:30
MO17-2: SV Budel - Boxtel vertr.13:30
MO17-3: Boxtel - Nieuwkuijk 11:45
MO15-1: Berghem Sport - Boxtel vertr. 11:30
JO14-1: RKSV Nuenen - Boxtel vertr. 09:15
MO13-1: OJC Rosmalen - Boxtel vertr. 07:30
JO13-1: Nemelaer - Boxtel vertr. 10:30
JO12-1: Boxtel - ODC 10:15
DVG Liempde
SENIOREN
Uitslagen zaterdag 20 mei
DVG ZA 1 - Wilh. Boys 4 2-0
Uitslagen zondag 21 mei
FC Engelen 1 - DVG 1 2-1
DVG 2 - Erp 5 5-1
DVG 4 - Irene 3 3-0
Nulandia 7 - DVG 5 5-2
DVG 6 - Blauw Geel 11 1-3
Boerdonk VR1 - DVG VR1 2-1
Programma donderdag 25 mei
Blauw Geel '38 6 - DVG 3 vertr. 18:15
JEUGD
Uitslagen zaterdag 20 mei
JO8-1: RKVVO - DVG 3-7
JO8-2: DVG - Nijnsel 2-10
JO9-1: SCG '18 - DVG 2-4
JO11-1: DVG - Essche Boys 5-3
JO11-2: DVG - Wilhelmina 1-8
JO10-1: DVG - OJC 9-3
JO13-1: Rhode - DVG 0-6
JO15-2: ZIGO - DVG 4-2
JO17-2: Rhode - DVG 2-8
JO16-1: ODC - DVG 2-5
JO19-1: DVG - Oirschot Vooruit 1-6
Programma zaterdag 27 mei
JO15-2: DVG - VOAB 13:00
JO17-1: ST HMVV/Hulsel - DVG vertr. 12:30