Uitslagen en programma's amateurvoetbal
RKVV ODC
SENIOREN
Uitslagen zaterdag 4 maart
ODC 3 - Rood Wit V 4 5-0
Uitslagen zondag 5 maart
Zigo 1 - ODC 1 1-0
SV Unitas '59 2 - ODC 2 1-3
ODC 3 - Helvoirt 5 0-6
SCG '18 5 - ODC 4 4-0
Den Dungen 6 - ODC 5 3-1
SVSSS 7 - ODC 6 10-4
VR1: ODC - Hilvaria VR1 1-2
Programma vrijdag 10 maart
35+1: SCG '18 35+3 - ODC 19:30
35+1: ODC - Zwaluw VFC 35+1 20:00
35+1: RKDVC 35+2 - ODC 20:30
35+1: ODC - Helvoirt 35+1 21:00
VR30+1: Zwaluw VFC - ODC 19:30
VR30+1: ODC - Den Dungen 20:00
VR30+1: SCG '18 - ODC 21:00
VR30+1: ODC - SV BLC 21:30
Programma zaterdag 11 maart
ODC 2 - Zigo 2 16:30
Best Vooruit 6 - ODC 3 17:00
Vet.: De Bocht '80 Vet. - ODC 16:00
Vet.: training - Kidsclub 10:00
Programma zondag 12 maart
ODC 1 - Zwaluw VFC 1 14:00
ODC 2 - Zwaluw VFC 2 11:15
Jong Brabant 6 - ODC 3 12:00
ODC 4 - BMC 5 12:00
ODC 5 - Zwaluw VFC 6 10:00
ODC 6 - FC Tilburg 14 11:00
VR1: RKDSV VR1 - ODC 12:00
JEUGD
Uitslagen zaterdag 4 maart
JO11-1JM: ODC - SV BLC 2-4
JO11-2: Best Vooruit - ODC 3-1
JO11-3: Irene - ODC 3-4
JO11-4JM: ODC - SVSSS 1-1
JO12-1: SCG '18 - ODC 0-13
JO12-2: Trinitas Oist. - ODC 8-8
JO12-3: RKDVC - ODC 7-1
JO13-2: Bladella - ODC 2-0
JO14-1: ODC - Rhode/VSB 5-3
JO14-2: Were Di - ODC 2-6
JO15-1: SC 't Zand - ODC 1-0
JO15-2JM: ODC - Wilhelmina 2-2
JO16-2: Den Dungen - ODC 3-0
JO16-3: ODC - Hedel 0-3
JO17-2JM: ODC - Geldrop 2-0
JO17-3: Were Di - ODC 0-2
JO19-1: Trinitas Oist. - ODC 0-3
JO19-2: SV BLC - ODC 4-3
JO19-3: ODC - Sarto 1-5
MO11-1: Wilhelmina Boys - ODC 1-10
MO13-1: Erp - ODC 5-1
MO13-2: ODC - FC Engelen 3-7
MO15-1: ODC - Berghem Sport 0-2
O23-1: Mifano - ODC 4-1
Programma zaterdag 11 maart
JO8-1JM: Hilvaria - ODC 09:30
JO8-2JM: BMC - ODC 08:30
JO9-1JM: SCG '18 - ODC 08:30
JO9-2JM: DVG - ODC 10:45
JO9-3JM: ODC - Zwaluw 08:45
JO10-1: OVC '26 - ODC 09:00
JO10-2JM: ODC - Sarto 08:45
JO10-3: ODC - Best Vooruit 08:45
JO10-4: ODC - Zwaluw 08:45
JO11-1JM: ODC - Den Dungen 08:45
JO11-2: Haarsteeg - ODC 10:00
JO11-3: OJC Rosmalen - ODC 08:30
JO11-4JM: ODC - SCG '18 08:45
JO12-1: ODC - Haarsteeg 10:15
JO12-2: ODC - Berghem Sport 10:15
JO12-3: Haarsteeg - ODC 10:00
JO13-1: RKDVC - ODC 11:15
JO13-2: ODC - Valkenswaard 11:45
JO14-1: Gemert - ODC 11:30
JO14-2: ODC - CHC 11:45
JO15-1: ODC - SVSSS 12:15
JO15-2JM: Boxtel - ODC 11:45
JO16-2: ODC - UDI '19 13:30
JO16-3: Margriet - ODC 12:30
JO17-1: Oirschot V. - ODC 13:15
JO17-2JM: RKDSV - ODC 14:30
JO17-3: ODC - Helvoirt 13:30
JO19-1: ODC - Nieuw Woensel 14:15
JO19-2: ODC - Zwaluw 15:15
JO19-3: Zwaluw - ODC 15:00
MO11-1: ODC - VOW 08:45
MO13-1: HVCH - ODC 11:30
MO13-2: ODC - Boxtel 10:15
MO15-1: Den Dungen - ODC 13:00
Mini 1: ODC - BLC Mini 2 10:00
Mini 2: ODC - BLC Mini 1 10:00
Mini 3: ODC - BLC Mini 3 10:00
Mini 4: ODC - Zwaluw Mini 6 10:00
Mini 5: Zwaluw Mini 8 - ODC 09:30
Mini 6: Boxtel Mini 2 - ODC 10:30
O23-1: ODC - Rood Wit V 15:15
Programma woensdag 15 maart
JO17-1: ODC - Jong Brabant 20:15
RKSV Boxtel
SENIOREN
Uitslagen zondag 5 maart
Boxtel 1 - Irene 1 2-0
45+1: Boxtel - De Zuiderburen 3-3
RKKSV 2 - Boxtel 2 1-1
Boxtel 3 - OJC Rosmalen 4 1-0
FC Tilburg 14 - Boxtel 6 10-3
Programma zondag 12 maart
S.V. Tongelre 1 - Boxtel 1 vertr. 13:00
45+1: ZSC - Boxtel vertr. 08:45
Boxtel 2 - Schijndel 3 12:00
Trinitas Oist. 5 - Boxtel 3 vertr. 09:45
Boxtel 4 - Oirschot Vooruit 4 12:00
Boxtel 6 - RKDVC 7 12:00
JEUGD
Uitslagen zaterdag 4 maart
JO19-1: Berghem Sport - Boxtel 4-1
JO17-1: Boxtel - SVSSS 2-1
JO17-2: Boxtel - RKDVC 1-4
JO15-1: Nieuw Woensel - Boxtel 0-1
JO15-2: sv O.S.S. 1920 - Boxtel 5-3
JO14-1: SV Unitas '59 - Boxtel 9-1
JO13-1: Boxtel - TSV Gudok 2-4
JO12-1: Boxtel - Nieuw Woensel 3-0
JO12-2: Boxtel - SV Unitas '59 5-4
JO11-1: Theole - Boxtel 2-5
MO17-1: Boxtel - Blauw Geel '38 3-2
MO17-2: Boxtel - SVO RDM 0-0
MO17-3: VCB - Boxtel 7-4
MO15-1: Den Dungen - Boxtel 1-2
MO13-1: Boxtel - HRC '14 3-0
MO13-2: RKSVO - Boxtel 3-1
MO11-1: Berghem Sport - Boxtel 1-2
MO11-2: Trinitas Oist. - Boxtel 0-3
O23-1: Dommelen - Boxtel 4-1
Programma zaterdag 11 maart
O23-1: Boxtel - RKSV Nuenen 15:30
JO19-1: Boxtel - Emplina 15:30
MO17-1: Rhode/VSB - Boxtel vertr. 12:30
MO17-2: Boxtel - FC Eindhoven AV 13:30
MO17-3: Rijen - Boxtel vertr. 11:15
JO17-1: Jong Brabant - Boxtel vertr. 11:45
JO17-2: SC Elshout - Boxtel vertr. 13:15
MO15-1: Boxtel - Wilhelmina 13:30
JO15-1: Boxtel - DVG 13:30
JO15-2: Boxtel - ODC 11:45
JO14-1: Boxtel - FC Eindhoven 11:45
MO13-1: ODC - Boxtel vertr. 09:15
MO13-2: Boxtel - RPC 10:15
JO13-1: Nemelaer - Boxtel vertr. 10:30
JO12-1: FC Engelen - Boxtel vertr. 07:30
JO12-2: Boxtel - HVCH 10:15
MO11-1: Boxtel - Emplina 10:15
MO11-2: Schijndel - Boxtel vertr. 09:15
JO11-1: Una - Boxtel vertr. 08:00
JO11-2: SCG '18 - Boxtel vertr. 07:30
MO10-1: Den Dungen - Boxtel vertr. 09:00
JO10-1: Boxtel - SV BLC 08:45
JO9-1: Boxtel - SCG '18 08:45
JO9-2: Jong Brabant - Boxtel vertr. 07:30
JO8-2: SCG '18 - Boxtel vertr. 07:30
JO8-3: Nemelaer - Boxtel vertr. 08:00
DVG Liempde
SENIOREN
Uitslagen zondag 5 maart
DBN '22 1- DVG 1 4-2
Avesteyn 3 - DVG 2 2-4
Irene 2 - DVG 3 6-0
DVG 4 - Heeswijk 7 5-1
WHV 3 - DVG 5 4-3
DVG 6 - SV Olland 3 3-2
Programma zondag 12 maart
DVG 1 - Nieuwkuijk 1 14:30
DVG 2 - WEC 3 12:00
DVG 3 - Avesteyn 5 12:00
Boskant 3 - DVG 4 vertr. 11:00
DVG 5 - Boekel Sport 4 10:00
DVG VR 1 - FC De Rakt VR2 10:00
JEUGD
Uitslagen woensdag 1 maart
JO17-1: DVG - Best Vooruit 5-3
Uitslagen zaterdag 4 maart
JO8-1: DVG - SCG '18 10-0
JO8-2: DVG - SV BLC 9-3
JO9-1: DVG - Beerse Boys 5-6
JO11-1: BMC - DVG 1-2
JO11-2: Nijnsel - DVG 8-2
JO13-1: De Braak - DVG 2-8
JO13-2: DVG - Dommelen 2-3
JO15-1: DVG - TSV Gudok 4-1
JO15-2: DVG - Audacia 1-4
JO17-1: RKVVO - DVG 2-1
JO17-2: DVG - Emplina 6-0
JO19-1: DVG - RKVVO 2-1
Programma zaterdag 11 maart
JO7-1: DVG - Zwaluw 09:3
JO8-1: Oirschot Vooruit - DVG vertr. 08:15
JO8-2: DVG - Oirschot Vooruit 0:45
JO9-1: DVG - ODC 10:45
JO11-1: SVSS - DVG vertr. 07:30
JO11-2: DVG - SBC 09:30
JO10-1: SCG '18 - DVG vertr. 07:45
JO13-1: DVG - Stiphout Vooruit 11:30
JO13-2: Schijndel - DVG vertr. 09:15
JO15-1: Boxtel - DVG vertr. 12:30
JO15-2: Were Di - DVG vertr. 07:45
JO17-1: DVG - Bergeijk 13:00
JO17-2: SV BLC - DVG vertr. 09:45
JO16-1: DVG - Margriet 14:45
JO19-1: EFC - DVG vertr. 12:45 uur