Uitslagen en programma's amateurvoetbal
RKVV ODC
SENIOREN
Uitslagen zondag 20 november
ODC 1 - SCG '18 1 1-4
ODC 2 - Reusel Sport 2 2-0
Programma zaterdag 26 november
ODC 2 - Trinitas Oisterwijk 3 16:30
Wilhelmina 4 - ODC 3 14:45
Vet.: ODC - Essche Boys Vet. 16:30
Programma zondag 27 november
DVG 1 - ODC 1 14:00
Emplina 2 - ODC 2 11:45
ODC 3 - Boxtel 3 10:00
SBC 6 - ODC 4 12:00
Essche Boys 3 - ODC 5 10:00
Essche Boys 4 - ODC 6 12:00
VR1: ODC - Wilhelmina Boys VR1 12:00
JEUGD
Uitslagen zaterdag 19 november
JO11-1JM: RKDVC - ODC 6-3
JO11-2: ODC - Acht 3-3
JO11-3: Nemelaer - ODC 5-7
JO11-4JM: ODC - Boxtel 2-2
JO12-1: Zwaluw VFC - ODC 5-4
JO12-2: ODC - OJC Rosmalen 1-9
JO12-3: ODC - Tivoli 2-3
JO13-1: Zwaluw VFC - ODC 3-3
JO13-2: Wilhelmina Boys - ODC 5-1
JO14-1: Bavel - ODC 5-2
JO14-2: UDI '19 - ODC 0-5
JO15-1: ODC - Essche Boys 3-2
JO15-2JM: ODC - Wilhelmina '26 3-3
JO16-2: ODC - Oirschot Vooruit 4-1
JO16-3: Jong Brabant - ODC 3-0
JO17-1: Avanti '31 - ODC 1-4
JO17-2JM: ODC - DBS 2-4
JO17-3: Avesteyn - ODC 1-8
JO19-1: Trinitas Oisterwijk - ODC 4-2
JO19-2: Vlijmense Boys - ODC 4-3
JO19-3: ODC - Zwaluw VFC 6-2
MO11-1: ODC - NLC '03 0-11
MO13-1: BVV - ODC 5-1
MO13-2: ODC - WSC 3-3
MO15-1: ODC - Berghem Sport 0-2
O23-1: ODC - Woenselse Boys 0-3
Programma zaterdag 26 november
G1JM: RKDVC - ODC 13:00
JO8-1JM: ODC - OJC Rosmalen 08:45
JO8-2JM: ODC - Zwaluw VFC 08:45
JO9-1JM: ODC - Emplina 08:45
JO9-2JM: ODC - Irene 08:45
JO9-3JM: Schijndel - ODC 08:45
JO10-1: ODC - FC Tilburg 08:45
JO10-2JM: SV BLC - ODC 09:45
JO10-3: Emplina - ODC 08:30
JO10-4: Tuldania - ODC 09:30
JO11-1JM: ODC - Zwaluw VFC 08:45
JO11-2: Best Vooruit - ODC 10:00
JO11-3: ODC - Zwaluw VFC 08:45
JO11-4JM: OJC Rosmalen - ODC 08:30
JO12-1: ODC - OJC Rosmalen 08:45
JO12-2: SV BLC - ODC 09:30
JO12-3: Geldrop - ODC 11:30
JO13-1: ODC - SV BLC 11:45
JO13-2: ODC - Best Vooruit 10:15
JO14-1: Oosterhout - ODC 12:30
JO14-2: ODC - FC Engelen 11:45
JO15-1: Heeswijk - ODC 13:00
JO15-2JM: ODC - Achilles Veen 13:30
JO16-2: ODC - Nemelaer 13:30
JO16-3: Sarto - ODC 12:45
JO17-1: ODC - Haarsteeg 12:15
JO17-2JM: Trinitas Oisterwijk - ODC 13:00
JO17-3: ODC - BVV 15:15
JO19-1: ODC - Zigo 14:15
JO19-2: ODC - Voab 15:15
JO19-3: VCB - ODC 15:00
MO11-1: Boxtel - ODC 10:15
MO13-1: GVV '63 - ODC 10:00
MO13-2: ODC - Nieuwkuijk 10:15
MO15-1: OJC Rosmalen - ODC 13:00
Mini 1: Zwaluw Mini 2 - ODC 10:30
Mini 2: ODC - Zwaluw Mini 1 10:00
Mini 3: Essche Boys Mini 1 - ODC 09:30
Mini 4: ODC - Boxtel Mini 3 10:00
Mini 5: ODC - Zwaluw Mini 4 10:00
O23-1: RKSV Nuenen - ODC 14:00
RKSV Boxtel
SENIOREN
Uitslagen zondag 20 november
Mariahout 1 - Boxtel 1 1-0
SCG '18 6 - Boxtel 5 7-0
Programma zaterdag 26 november
Vet.: Trinitas Oisterw. - Boxtel vertr. 15:30
Programma zondag 27 november
Boxtel 1 - Avesteyn 1 14:30
DBN '22 2 - Boxtel 2 vertr. 10:15
ODC 3 - Boxtel 3 vertr. 09:00
Boxtel 4 - Emplina 6 12:00
Boxtel 5 - OJC Rosmalen 9 10:00
Real Lunet 5 - Boxtel 6 vertr. 09:00
JEUGD
Uitslagen zaterdag 19 november
JO17-1: Were Di - Boxtel 1-2
JO17-2: Boxtel - Schijndel 4-4
JO15-1: RKSV Nuenen - Boxtel 0-5
JO15-2: Boxtel - Blauw Geel '38 0-6
JO14-1: Maaskantse Boys - Boxtel 10-1
JO13-1: Nemelaer - Boxtel 3-0
JO12-1: Nieuw Woensel - Boxtel 5-2
JO12-2: Boxtel - Best Vooruit 2-12
JO11-1: Boxtel - Nemelaer 7-1
JO11-2: ODC - Boxtel 2-2
MO17-1: Boxtel - Sparta '18/Wittenhorst 1-1
MO17-2: Boxtel - Ses/Festilent 2-1
MO17-3: Nieuw Woensel - Boxtel 8-0
MO15-1: Boxtel - Margriet 3-2
MO13-1: Boxtel - Constantia 0-2
MO11-1: Boxtel - De Braak 1 1-0
MO11-2: Rhode/VSB - Boxtel 3-4
Programma zaterdag 26 november
O23-1: Boxtel - Dommelen 14:30
JO19-1: Erp - Boxtel vertr. 13:15
MO17-1: Boxtel - Blauw Geel '38 11:45
MO17-2: Zwaluw VFC - Boxtel vertr. 12:00
MO17-3: Boxtel - Marvilde 11:45
JO17-1: Boxtel - Gilze 13:30
JO17-2: SBC - Boxtel vertr. 12:15
MO15-1: SCG '18 - Boxtel vertr. 12:00
JO15-1: Boxtel - Woenselse Boys 13:30
JO15-2: DVG - Boxtel vertr. 12:00
JO14-1: Sarto - Boxtel vertr. 11:30
MO13-1: Nooit Gedacht - Boxtel vertr. 10:15
MO13-2: GDC - Boxtel vertr. 08:00
JO13-1: Boxtel - Zwaluw VFC 11:45
JO12-1: Boxtel - Best Vooruit 10:15
JO12-2: SBC - Boxtel vertr. 09:15
MO11-1: Best Vooruit - Boxtel vertr. 09:00
MO11-2: Boxtel - ODC 10:15
JO11-1: Trinit. Oisterw. - Boxtel vertr. 08:00
JO11-2: Boxtel - SCG '18 10:15
MO10-1: BMC - Boxtel vertr. 08:45
JO10-1: WSC - Boxtel vertr. 09:15
JO9-1: Boxtel - Den Dungen 08:45
JO9-2: Trinitas Oisterw. - Boxtel vertr. 10:30
JO8-1: Nemelaer - Boxtel vertr. 08:00
JO8-2: Boxtel - RKDVC 08:45
JO8-3: Boxtel - Avanti '31 08:45
Mini 4: Boxtel - Zwaluw 10:30
DVG Liempde
SENIOREN
Uitslagen zondag 20 november
RKDVC 1 - DVG 1 4-1
DVG 3 - Avanti '31 5 2-6
Vrouwen: DVG - Boekel Sport 0-2
Programma zaterdag 26 november
DVG ZA 1 - SCG '18 2 14:45
Programma zondag 27 november
DVG 1 - ODC 1 14:00
DVG 2 - Nulandia 3 12:00
VOW 4 - DVG 3 vertr. 09:45
DVG 4 - Schijndel 7 10:00
Schijndel 8 - DVG 5 vertr. 10:45
DVG 6 - Boskant 4 10:00
Vrouwen: WHV - DVG vertr. 08:30
JEUGD
Uitslagen zaterdag 19 november
JO7-01: ODC - DVG 1-13
JO8-1: DVG - Boskant 2-9
JO11-1: DVG - Gemert 5-2
JO11-2: Wilhelmina Boys - DVG 8-0
JO10-1: Oirschot Vooruit - DVG 14-2
JO13-1: SCG '18 - DVG 0-7
JO13-2: DVG - Zwaluw 7-2
JO15-1: DVG - SBC 1-0
JO15-2: Emplina - DVG 6-4
JO17-1: Best Vooruit - DVG 0-2
JO17-2: DVG - Festilent 1-2
JO16-1: DVG - Uno Animo 5-3
JO19-1: FC De Rakt - DVG 2-2
Programma zaterdag 26 november
JO7-1: BLC - DVG vertr. 08:00
JO8-1: DBS - DVG vertr. 08:00
JO9-1: DVG - SCG '18 10:45
JO11-1: Mariahout - DVG vertr. 09:30
JO11-2: DVG - Una 09:30
JO10-1: DVG - Brabantia 09:30
JO13-1: DVG - Avanti '31 11:30
JO13-2: FC Uden - DVG vertr. 09:30
JO15-1: Acht - DVG vertr. 12:00
JO15-2: DVG - Boxtel 13:00
JO17-1: DBS - DVG vertr. 12:45
JO17-2: DVG - Heeswijk 14:45
JO16-1: SV Olland - DVG vertr. 13:30
JO19-1: DVG - Volkel 14:45