Bridge-uitslagen
Bridgeclub Boxtel
Uitslagen woensdag 26 februari
A-LIJN
Cisca v. Hal/Gerda Meys 70.63
Sonja Tempels/Jaap de Wolf 66.88
Henny v. Esch/Peter v.d. Ven 66.15
B-LIJN
Piet Klaassen/Aafje Melcherts 62.50
Fons Gieles/Willy v.d. Heijden 54.17
Jan v. Dijk/Gerda Aan de Stegge 52.78
Uitslagen donderdag 27 februari
A-LIJN
Arnold Bosveld/M. Soederhuizen 64.58
Marijke Klaassen/Annie v.d. Sangen 59.17
Jan & Joke v.d. Meerendonk 57.50
B-LIJN
Janny v. Dijk/Jeannette v.d. Honert 63.54
Sina v. Alphen/Jos Jilesen 58.85
Trees Hoppenbrouwers/G. Wagenaars 57.29
C-LIJN
Gerrit & Gerry v.d. Bosch 62.50
Toos Bosveld/Harry Hoogers 59.90
Gerard Dams/Aafje Melcherts 58.33
Uitslagen dinsdag 3 maart
A-LIJN
Jan Sebregts/Clemens Nienhuis 57.29
Michel v.d. Meijden/Ans Kuilman 56.94
Riet v. Stuivenberg/Gert Joren 53.47
B-LIJN
Leny v. Dongen/Fons v.d. Spijker 65.00
Anja & Ad Wouters 61.88
Toos Bosveld/Ine Boom 61.25
Uitslagen woensdag 4 maart
A-LIJN
Sonja Tempels/Jaap de Wolf 60.83
Ries Dankers/Frank v.d. Schans 58.33
Peter v.d. Ven/Riet Traa 58.33
B-LIJN
Corry & Jan Meeuwis 55.35
Jan v. Dijk/Gerda Aan de Stegge 52.90
Piet Klaassen/Aafje Melcherts 52.08
Bridgeclub Rembrandt
Uitslagen dinsdag 3 maart
A-LIJN
Henk Maas/Jos Clercx 66.25
Riet v.d. Heijden/Tineke v.d. Zanden 55.83
An v. Boxtel/Ans Loupias 55.00
B-LIJN
Anny v. Uden/Hans Siemons 67.19
Lenie Weitmann/Jeanne Claassen 60.94
Lies Siemons/Henk v. Laatum 59.90
Bridgeclub Revanche
Uitslagen dinsdag 3 maart
A-LIJN
Henny v. Esch/Peter v.d. Ven 62.50
Ton Walbeek/Hans Wolsky 61.70
Frans Sedee/Lous Frankevijle 56.81
B-LIJN
Ries Dankers/Fons Gieles 70.83
Antoon Eggenhuizen/Cees Smits 57.08
Bridgeclub Liempde
Uitslagen donderdag 27 februari
A-LIJN
Jeanne & Bernard Dieden 57.92
José & Henk v.d. Steen 56.25
Willem Renders/Kees Voets 55.83
B-LIJN
Riek Prinsen/Els v.d. Westelaken 64.58
Wout Strik/Piet Raaijmakers 60.42
Annie v. Aarle/Annie v.d. Heuvel 59.03
C-LIJN
Wilma & Jack Kuijpers 63.02
Babs v.d. Vleuten/Guus v. Wijlick 59.38
Diny v. Erp/Riet v.d. Heijden 58.33
BBO volleybal
Uitslagen dinsdag 3 maart
EERSTE KLASSE
Burned Volleybal - 2e Glas: DaNie 0-3
La Machine - Oude Ballen 0-3
Discovloer/'t Fustje - Jonkergouw fysio 0-3
Xieoe Meubel Idee - Veldsink De Lind 2-1
TWEEDE KLASSE
The Brain quizzen - Erfgoed Brabant 3-0
Van Oirschot RVS - Effe Tikke 0-3
Van Olphen Tuin - VanderlandeNetnie 1 1-2
VOF c.s. - Unlimited 2-1
DERDE KLASSE
Als voorheen 2a - Hoppenbrouwers 1-2
Magic X - Smit & Dorlas 0-3
Clic Visuals Reclame - Fireballs 0-3
Arie's - Tojato Industries 0-3
VIERDE KLASSE
Gasterij Dennenoord - Jan van Erp 1-2
De Braken - VCH Pet Rebels 1-2
DSV de Dommel - Le Temps Perdu 0-3
Co de Rood - Baldadig 0-3
Programma dinsdag 10 maart
EERSTE KLASSE
Veldsink De Lind - Jonkergouw fysio 19.30
Discovloer/'t Fustje - 2e Glas: DaNie 20.30
Burned Volleybal - Oude Ballen 21.30
Xieoe Meubel Idee - La Machine 22.30
TWEEDE KLASSE
Unlimited - VanderlandeNetnie 1 19.30
Van Olphen Tuin - Erfgoed Brabant 20.30
The Brain quizzen - Effe Tikke 21.30
VOF c.s. - Van Oirschot RVS 22.30
DERDE KLASSE
Tojato Industries - Fireballs 19.30
Clic Visuals - Hoppenbrouwers 20.30
Als voorheen 2a - Smit & Dorlas 21.30
Arie's - Magic X 22.30
VIERDE KLASSE
Baldadig - Le Temps Perdu 19.30
DSV de Dommel - Jan van Erp 20.30
Gasterij Dennenoord - VCH Pet Rebels 21.30
Co de Rood - De Braken 22.30