Rembrandt loopt in BRTC uit op concurrentie
RECREATIEF TAFELTENNIS
Het duel tussen de nummers twee en drie heeft de koploper van de Boxtelse Recreatieve Tafeltennis Competitie (BRTC) goed gedaan. Net Genoeg (3) won van Taverbo 4 (2) met 6-4. Omdat Rembrandt (1) zijn eigen wedstrijd tegen Tot Elf met 7-3 ook winnend wist af te sluiten, liep de aanvoerder van de ranglijst uit op zijn concurrentie.
Door de kleine winst van De Horntreffers op een degelijk spelend Rotsvast (6-4) heeft de BRTC-kampioen van het vorige seizoen nog maar een kleine kans om de titel te prolongeren. Taverbo 2 was daarnaast met 9-1 te sterk voor Taverbo 3 en zet daardoor een flinke stap omhoog op de ranglijst.
Voor Taverbo 1 was het zaak om aansluiting te vinden bij de middenmoot. De ploeg slaagde in de opzet door met 7-3 te winnen van De Dommel.
Standenlijst
Rembrandt 140-100 Taverbo 2 130-60
Taverbo 4 140-88 Tot Elf 140-60
Net Genoeg 120-87 Taverbo 1 140-60
Horntreffers 130-79 Taverbo 3 140-44
Rotsvast 140-62 De Dommel 140-40
Taverbo
SENIOREN
Programma vrijdag 6 maart
PJS 2 - Taverbo 5 20.00
Taverbo 6 - Attaque 2 20.00
Taverbo 7 - HTTC H'waarden 2 20.00
Taverbo 8 - Belcrum 14 20.00
Programma zaterdag 7 maart
Bergeijk 2 - Taverbo 4 14.00
Taverbo 1 - Twenty-one Up 1 15.00
Taverbo 2 - De Brug 1 15.00
Taverbo 3 - GTTC Groesbeek 1 15.00
JEUGD
Uitslagen week 9
Taverbo 3 - Return Oss 1 10-0
Flash 4 – Taverbo 4 10-0
Programma zaterdag 7 maart
Taverbo 1 - Argus 2 15.00
Never Despair 3 - Taverbo 2 10.00
Flash 2 - Taverbo 3 11.00
Standenlijst voetbal
DERDE KLASSE C
CHC 15-35 DVG 16-21
Vlijmense Boys 15-28 TGG 15-20
FC Engelen 16-28 Trinitas 15-18
DSC 15-26 Nieuwkuijk 14-17
ODC 15-25 Haarsteeg 14-16
Zwaluw VFC 16-25 Baardwijk 15-9
RKDVC 15-22 BVV 16-2
VIERDE KLASSE F
Nulandia 15-41 WEC 14-19
Avesteyn 15-40 Essche Boys 15-17
Boxtel 16-32 RKKSV 15-14
VOW 13-25 Vorstenbossch 14-11
Wilhelmina 16-24 OSC '45 14-10
Elshout 13-21 HHC '09 15-7
Boskant 14-20 VCB 13-5
VIJFDE KLASSE D
Pusphaira 15-35 De Bocht '80 13-22
DVS 15-28 LSV 15-20
Dees 14-25 Terlo 15-19
Knegselse Boys 15-25 EDN '56 15-17
Dosko '32 16-25 SVSOS 15-16
Tongelre 14-24 Casteren 13-13
Netersel 14-23 Sterksel 15-0
VIJFDE KLASSE E
WHV 15-32 Odiliapeel 12-17
Nieuw Woensel 16-32 RKVV Keldonk 14-13
FC De Rakt 12-29 MVC 10-12
FC Uden 15-28 Irene 14-11
Boerdonk 16-24 Nederwetten 15-11
Ollandia 12-20 Fiducia 11-8
Elsendorp 12-19 VCO 14-7
Handbal: HCB '92
Programma zaterdag 7 maart
HCB '92/Zephyr DC1 - OHC '01 09.10
HCB '92 E1 - Taxandria E2 10.10
HCB '92 D1 - OHC '01 D2 11.05
Programma zaterdag 8 maart
Tremeg HB1 - Zephyr/HCB '92 HB1 11.20
HCB '92 DA1 - Dos '80/Olympia '89 11.45
Acritas HS2 - Aristos/HCB '92 HS2 15.55
Zaalvoetbal
Uitslagen zaterdag 29 februari
Ron Verhagen G en S - Eletechno I 2-2
Kwaltaria Strik - v.d. Langenberg 5-4
Café 't Geveltje - Heva Auto's 7-4
Gewoon Liggen - Tahadi 8-3
Hart van Boxtel - Café Vollop 3-2
Uitslag maandag 2 maart
Vermeer R en V - Stich D 2-1
Programma zaterdag 7 maart
Brabant Sports 2000 - Hart van Boxtel 17.15
Kwalitaria Strik - Ron Verhagen 18.00
Tahadi - Bouwbedrijf v.d. Sande 18.45
Team v.d. Wielen - Juf Juf 19.30
Heva Auto's - v.d. Langenberg Voegw. 20.15
Programma maandag 9 maart
Stich D - Celdex 19.00
ZVS Bodemflex 2 - Vollop Wijn 19.45
Verbeij Dakw/HH - Green Team 20.30
v.d. Heijden M en I - Vermeer R en V 21.15