BBO volley
Uitslagen dinsdag 14 januari
EERSTE KLASSE
Xieoe Meubel Idee - Jonkergouw A&F 0-3
VanderlandeNetnie 1 - Veldsink De Lind 3-0
Unlimited - Oude Ballen 0-3
La Machine - Discovloerboxtel/Fustje 1-2
TWEEDE KLASSE
Burned Volleybal - Effe Tikke 1-2
Van Olphen Tuinm. - 2e Glas: DaNie 0-3
The Brain quizzen - Fireballs 2-1
VOFc.s. - Tojato Industries BV 2-1
DERDE KLASSE
Erfgoed Brabant - Hoppenbrouwers 3-0
Clic Visuals - Le Temps Perdu 1-2
Magic X - Van Oirschot RVS 1-2
Smit & Dorlas - De Braken 3-0
VIERDE KLASSE
VCH Pet Rebels - Als voorheen 2a 1-2
Arie's - Baldadig 3-0
DSV De Dommel - Jan van Erp 2-1
Co de Rood - Gasterij Dennenoord 2-1
Programma dinsdag 21 januari
EERSTE KLASSE
Unlimited - Xieoe Meubel Idee 19.30
VanderlandeNetnie 1 - La Machine 20.30
Discovloerboxtel - Veldsink De Lind 21.30
Jonkergouw - Oude Ballen 22.30
TWEEDE KLASSE
The Brain - Burned Volleybal 19.30
Van Olphen Tuinm. – VOF cs 20.30
Tojato Industries BV. - 2e Glas: DaNie 21.30
Effe Tikke - Fireballs 22.30
DERDE KLASSE
Magic X - Erfgoed Brabant 19.30
Clic Visuals - Smit & Dorlas 20.30
De Braken - Le Temps Perdu 21.30
Hoppenbrouwers – v. Oirschot RVS 22.30
VIERDE KLASSE
DSV De Dommel - VCH Pet Rebels 19.30
Arie's - Co de Rood 20.30
Gasterij Dennenoord - Baldadig 21.30
Als voorheen 2a - Jan van Erp 22.30
Zaalwachtassistentie
Opbouwen: The Brain quizzen 19.25
Afbreken: Hoppenbrouwers Elektro 23.25
Jeu de boules De Walnoot
Ben Heutink heeft maandagmiddag het wekelijkse regiomixtoernooi van jeu-de-boulesvereniging De Walnoot op zijn naam geschreven. Met dertig punten in drie gewonnen partijen was hij in de overdekte accommodatie aan de Selissenwal te sterk voor zijn 43 concurrenten. Overige uitslagen: Gerard van Esch 3/28; André Teulings 3/20; Nanda van Weert 3/16; Jos Kerkhofs 3/16; Leo Leenders 3/13; Ad Voermans 3/12; Joop Schellekens 2/20.
Senioren
Seniorenvereniging KBO Boxtel heeft komende week de onderstaande activiteiten voor haar leden op het programma staan.
VRIJDAG 17 JANUARI
13.30 rikken en jokeren in De Walnoot
14.00 voorlichtingsmiddag gezonde voeding in Elisabethsdael.
DINSDAG 21 JANUARI
13.30 biljarten in De Walnoot.
13.30hobbymiddag Kinderboerderij.
14.00 kienen in Orion.
WOENSDAG 22 JANUARI
14.30 filmmiddag Wereldhuis, Achterberghstraat.
17.00 gezamenlijk eten Wereldhuis; aanmelden vóór 17 januari via telefoonnummer (0411) 68 92 85 of e-mail: sinavanalphen@solcon.nl.
DONDERDAG 23 JANUARI
13.30 bridgen in De Walnoot.
13.30 handwerken in Orion.