Bridge
Bridgeclub Boxtel
Uitslagen dinsdag 1 oktober
A-LIJN
Leny v. Dongen/Diny v. Heertum 65.50
Irene & Harrie Peeters 63.50
Jan Sebregts/Ine v.d. Meijden 58.33
B-LIJN
Anneke Wierda/Annelies Poot 62.20
Anja & Ad Wouters 58.83
Wilma de Wolf/Mieke v.d. Linden 55.83
Uitslagen woensdag 2 oktober
A-LIJN
Harrie & Irene Peeters 57.50
Sonja Tempels/Jaap de Wolf 55.00
Riet Schoonhoven/Sjaan v.d. Meijden 55.00
B-LIJN
Piet & Riek v.d. Pasch 62.22
Ricky Gerris/Marie-José Theloesen 55.56
Annie Tops/Margo v.d. Sloot 52.78
Uitslagen donderdag 3 oktober
A-LIJN
Jan & Joke v.d. Meerendonk 66.67
Ger v.d. Horst/Michel v.d. Meijden 62.50
Jan Peerlings/Riet v. Stuivenberg 60.00
B-LIJN
Joke Jansen/Riet Koenders 66.32
Janny v. Dijk/Jeannette v.d. Honert 60.76
Francien v. Roy/Ad Wouters 56.60
C-LIJN
Wim & Diny v. Erp 58.44
Anja Wouters/Ankie Janssen 55.63
Geert-Jan & Liesbeth Wolters 52.76
Uitslagen dinsdag 8 oktober
A-LIJN
Arnold Bosveld/Willemien de Langen 67.08
Nico v.d. Poel/Jaap de Wolf 64.17
Jeanne Dufornee/Wout Voskuyl 55.83
B-LIJN
Anja & Ad Wouters 63.08
Ria Post/Marie-José Theloesen 60.42
Wilma de Wolf/Mieke v.d. Linden 59.08
Bridgeclub Rembrandt
Uitslagen dinsdag 1 oktober
A-LIJN
Joanna Koppen/Nelly Maas 58.75
Lenie Weitmann/Jeanne Claassen 56.67
George Bogaerts/Annie v. Diesen 55.00
B-LIJN
Grace Stolk/Kees de Waal 65.00
Ans v. Gorp/Arna v. Zuidam 62.50
Paul & Marie José Ronde 55.00
Uitslagen dinsdag 8 oktober
A-LIJN
George Bogaerts/Annie v. Diesen 56.77
Joanna Koppen/Nelly Maas 54.69
Jeanne v.d. Biggelaar/Henk Goes 54.69
Anthonie Moerdijk/Toon v. Uden 54.69
B-LIJN
Paul & Marie José Ronde 65.00
Riet v.d. Heijden/Tinneke v.d. Zanden 64.38
Anja v. Kempen/Hans Siemons 55.63
Bridgeclub Revanche
Uitslagen dinsdag 1 oktober
A-LIJN
Willy v.d. Heijden/Ad v. Os 60.00
Trix v.d. Kolk/Sandra v. Lier 59.17
Frank & Henk Schalkwijk 58.75
B-LIJN
Corry Vugts/Gerard Veroude 58.78
Francis Verhees/Anita Dekker 54.41
Threes Hartmanns/Leopold Messchaert 54.34
Uitslagen donderdag 3 oktober
A-LIJN
Francine v. Roij/Henk Schalkwijk 61.46
Trix v.d. Kolk/Margo v.d. Sloot 53.13
Gerda & Ad v. Lier 53.13
Uitslagen dinsdag 8 oktober
A-LIJN
Thea v. Roosmalen/Bert Hermkens 67.92
J. v.d. Bouwhuijsen/J. v. Helvoort 58.00
Frans Sedee/Willem Wonnink 56.50
B-LIJN
Ted v. Doorn/Thea v. Leusden 65.53
Gerda & Ad v. Lier 62.50
Laura Bekers/Margo v.d. Sloot 60.42
Bridgeclub Fellenoord
Uitslagen maandag 30 september
A-LIJN
Mien v. Weert/Miep Vergouwe 58.75
Ingrid Schaffauer/Babs v. Vleuten 55.00
Marie José Ronde/Marianne Jussen 53.75
Uitslagen maandag 7 oktober
A-LIJN
Thea Lammers/Ria Koelink 53.75
Miep Vergouwe/Mien v. Weert 51.25
Riet Tesser/Joke Tinnenbroek 51.25
Brideclub KBO
A-LIJN
Uitslagen donderdag 3 oktober
Frida Waltmann/Corrie Broeders 63.54
Marij & Harrie Strik 57.75
Francie Geurts/Ine Dubnik 57.00
Bridgeclub Liempde
Uitslagen donderdag 3 oktober
A-LIJN
Jose & Henk v.d. Steen 67.26
Jeanne v.d. Biggelaar/Joanna Koppen 59.20
Cees de Jong/Rien v.d. Laar 58.23
B-LIJN
Jeanne & Bernard Dieden 55.83
Jos Beerens/Bert v. Ruremonde 55.83
Bert Beekmans/Joseph Spierings 55.42
C-LIJN
Eric v.d. Heijden/Will v.d. Worp 59.90
Cilia v.d. Heijden/Marietje v. Overbeek 58.02
Marianne & Joop Muller 55.73
Essche bridgeclub
Uitslagen donderdag 3 oktober
Jo v.d. Aker/Anneke v.d. Aker 67.50
Ad Melis/Marianne v.d. Molengraft 59.58
Ellen v. Beek/Els Gilissen 53.00