Bridge
Bridgeclub Boxtel
Uitslagen woensdag 4 september
A-LIJN
Sonja Tempels/Jaap de Wolf 62.92
Sina v. Alphen/Ger v.d. Horst 59.17
Cisca v. Hal/Gerda Meys 56.25
B-LIJN
Wim & Henk v. Dijk 61.04
Jan v. Dijk/Gerda Aan de Stegge 57.61
Helen Kalverboer/Gerry v. Rooij 54.06
Uitslagen donderdag 5 september
A-LIJN
A. Bosveld/M. Soederhuizen 68.33
Ad Wouters/Riet v. Stuivenberg 56.67
Leo den Dekker/Ine v.d. Meijden 54.17
B-LIJN
Francien van Roy/Ina v.d. Wekken 64.50
Maria Smulders/Marie-José Theloesen 59.17
Toon Bosveld/Harry Hoogers 56.67
C-LIJN
Tom Heidelberg/Fons v.d. Spijker 62.85
Jan & Mien Dekkers 59.72
Henny v. Kronenburg/Mario Visser 59.72
Uitslagen dinsdag 10 september
A-LIJN
Arnold Bosveld/Willemien de Langen 71.67
Jan Sebregts/Clemens Nienhuis 58.75
Gerard Dams/Eef v. Gelder 57.08
B-LIJN
Ger v.d. Horst/Jack Arts 59.03
Riet v.Stuivenberg/Gert Joren 58.33
Jeanne Kronenberg/Sina v. Alphen 55.83
Uitslagen woensdag 11 september
A-LIJN
Thea v. Bragt/Jet v. Oosterhout 58.75
Harrie & Irene Peeters 56.67
Henny v. Esch/Peter v.d. Ven 56.67
Johan Braken/Michael Legius 53.75
B-LIJN
Helen Kalverboer/Gerry v. Rooij 62.71
Corry & Jan Meeuwis 60.21
Annie & Cees v.d. Velden 53.62
Bridgeclub Revanche
Uitslagen donderdag 5 september
A-LIJN
Gerda & Ad v. Lier 63.54
Mientje v. Roosmalen/Francine v. Roij 63.02
Henny v. Esch/Peter v.d. Ven 60.42
Uitslagen dinsdag 10 september
A-LIJN
Thea v. Roosmalen/Bert Hermkens 69.00
J. v.d. Bouwhuijsen/J. v. Helvoort 56.50
Frans Sedee/Willem Wonnink 54.33
B-LIJN
Corry Vugts/Gerard Veroude 61.31
Threes Hartmanns/Leopold Messchaert 56.85
Antoinette Hazenberg/Piet v. Berkel 56.55
Bridgeclub Rembrandt
Uitslagen dinsdag 10 september
A-LIJN
Frans Daniëls/Cees v.d. Velden 60.00
Joanna Koppen/Nelly Maas 58.33
Berdine v.d. Hout/Gerry v. Rooy 54.17
B-LIJN
Toos v.d. Leek/Anja v. Kempen 60.42
Grace Stolk/Kees de Waal 55.56
Tineke v.d. Zanden/Riet v.d. Heijden 54.17
Bridgeclub Fellenoord
Uitslagen maandag 2 september
A-LIJN
Douwe Landman/Hans v.d. Brand 56.94
Marian Jussen/Babs v. Vleuten 53.47
Mien v. Weert/Marian Jessurun 52.08
Uitslagen woensdag 4 september
A-LIJN
J. v.d. Biggelaar/T. v. Uytert 55.25
Marian Jussen/Ria Koelink 54.07
Gisela Voltmann/Marianne v. Elk 52.27
Bridgeclub KBO
Uitslagen drive donderdag 29 augustus
Carla Koop/Erik v. Schijndel 70.66
Corry Vugts/Corry Paridaans 57.01
Han Jaspers/Francien v. Amelsfoort 56.48
Bridgeclub Liempde
Uitslagen vrijdag 6 september
A-LIJN
Marly Nieman/René v. Heeswijk 59.90
Dieny Legius/Henk Verdonk 57.29
Willem Renders/Kees Voets 55.63
B-LIJN
Babs v.d. Vleuten/Guus v. Wijlick 61.17
Jos Beerens/Bert v. Ruremonde 58.83
Riek Prinsen/Els v.d. Westelaken 56.25
C-LIJN
Marianne & Joop Muller 62.08
Willemien & Johan Braken 57.92
Wilma & Jack Kuijpers 57.92
Zaalvoetbal
Uitslagen zaterdag 7 september
Café Geveltje - Van der Wielen 4-5
Eletechno Installaties - Juf Juf 4-4
Hart van Boxtel - Second Cars 5-5
Kwalitaria Strik - Ron Verhagen 3-11
Uitslagen maandag 9 september
Stich D - ZFC VFC 2-2
Bodemflex 2 - Green Team 4-6
Vollop w.o.l - Vermeer R en V 2-1
Celdex - Van der Heijden 2-5
Programma zaterdag 14 september
Kwalitaria Strik - Eletechno Installaties 17.15
Café Vollop - Brabant Sport 18.00
Café Geveltje - Van de Langenberg 18.45
Van der Sande - Gewoon 19.30
Heva Autobedrijf - Ron Verhagen 20.15
Programma maandag 16 september
Verbeij - ZFC VFC 19.00
Vermeer - ZVS Bodemflex 19.45
Van der Heijden - Vollop w.o.l 20.30