Joop Schellekens pakt winst regiomix jeu de boules
Het wekelijkse regiomixtoernooi van jeu-de-boulesvereniging De Walnoot werd maandag gewonnen door Jan Schellekens. Hij was de beste van 36 deelnemers.
Een gedeelde tweede plaats was voor Jos van Meersbergen en Jo van der Heijden (3/20). Josef Pennings werd vierde (3/19) en Han Wesdorp pakte de vijfde plek (3/18). Kees Doevendans sloot de rij. Elke maandagmiddag vanaf 13.00 uur is iedereen welkom aan de Selissenwal 25 voor het regiomixtoernooi.
Bridge
Bridgeclub Boxtel
Uitslagen donderdag 29 augustus
A-LIJN
Willemien de Langen/Francie Geurts 57.74
Henk Schalkwijk/Sonja Tempels 57.14
T. Hoppenbrouwers/Gerry Wagenaars 56.85
B-LIJN
Tom Heidelberg/Fons v.d. Spijker 66.15
Jan & Mien Dekkers 64.06
Joke Jansen/Riet Koenders 60.63
Uitslagen dinsdag 3 september
A-LIJN
Masha Kleiss/Edgar Wijnen 64.58
Johan v.d. Vorstenbosch/Tonnie Daams 55.21
Arnold Bosveld/Willemien de Langen 54.86
B-LIJN
Wilma de Wolf/Mieke v.d. Linden 61.25
Thea v. Bragt/Trees Hoppenbrouwers 58.33
Riet v. Stuivenberg/Gert Joren 57.08
Bridgeclub Rembrandt
Uitslagen dinsdagen 3 september
A-LIJN
Frans Daniëls/Cees v.d. Velden 68.75
Joanna Koppen/Nelly Maas 57.81
Ab Feenstra/Jan Peerlings 56.77
B-LIJN
Douwe Landman/Jeanne Claassen 61.11
Wil v.d. Lans/An Visser 58.13
Ans Gorp/Arna v. Zuidam 50.49
Bridgeclub Revanche
Uitslagen donderdag 29 augustus
A-LIJN
Henny v. Esch/Peter v.d. Ven 60.00
Hans Heijstek/Henk v. Pinxteren 58.33
Corry & Jan Kerssens 58.33
Uitslagen dinsdag 3 september
A-LIJN
Hans Wolsky/Ries Dankers 66.59
Henny v. Esch/Peter v.d. Ven 60.76
Henny & Jan v.d. Sande 57.81
B-LIJN
Francis Verhees/Anita Dekker 60.00
Miny & Herman Deckers 59.58
Corry Vugts/Gerard Veroude 52.50
Bridgeclub KBO
Uitslagen donderdag 29 augustus
A-LIJN
Irene Spoorenberg/Cocky v. Oers 64.85
Corrie Paridaans/Corrie Vugts 58.62
Frida Waltmann/Piet v. Berkel 58.56
Bridgeclub Liempde
Uitslagen donderdag 29 augustus
A-LIJN
José & Henk v.d. Steen 60.00
Jeanne v.d. Biggelaar/Joanna Koppen 59.17
Jeanne & Bernard Dieden 58.33
B-LIJN
Nelly Maas/Antonie Veraa 66.67
Guus v. Wijlick/Babs v.d. Vleuten 56.67
Wilma & Jack Kuijpers 56.25
BBO-Volley
Uitslagen dinsdag 3 september
EERSTE KLASSE
The Brain quizzen - Xieoe Meubel Idee 0-3
Discovloer/'t Fustje - La Machine 2-1
VanderlandeNetnie 1 - Jonkergouw fysio 0-3
Oude Ballen - Veldsink De Lind Advies 0-3
TWEEDE KLASSE
Erfgoed Brabant - 2e Glas: DaNie 1-2
Tojato Industries - Hoppenbrouwers 3-0
Van Olphen Tuinmachines - Effe Tikke 0-3
VOF c.s. - Burned Volleybal 0-3
DERDE KLASSE
Van Oirschot RVS - Clic Visuals Reclame 0-3
Als voorheen 2a - Arie's 3-0
Smit & Dorlas - Unlimited 1-2
Magic X - Fireballs 0-3
VIERDE KLASSE
Co de Rood - Gasterij Dennenoord 1-2
De Braken - Jan van Erp 0-3
Le Temps Perdu - Baldadig 2-1
DSV de Dommel - VCH Schijndel 0-3
Programma dinsdag 10 september
EERSTE KLASSE
Veldsink De Lind - Jonkergouw fysio 19.30
VanderlandeNetnie 1 - Xieoe Meubel 20.30
The Brain quizzen - La Machine 21.30
Oude Ballen - Discovloer/'t Fustje 22.30
TWEEDE KLASSE
Burned Volleybal - Effe Tikke 19.30
Van Olphen Tuin - 2e Glas: DaNie 20.30
Erfgoed Brabant - Hoppenbrouwers 21.30
VOF c.s. - Tojato Industries 22.30
DERDE KLASSE
Fireballs - Unlimited 19.30
Smit & Dorlas - Clic Visuals Reclame 20.30
Van Oirschot RVS - Arie's 21.30
Magic X - Als voorheen 2a 22.30
VIERDE KLASSE
VCH Schijndel - Baldadig 19.30
Le Temps Perdu - Gasterij Dennenoord 20.30
Co de Rood - Jan van Erp 21.30
DSV de Dommel - De Braken 22.30