Voetbal
ODC
SENIOREN
Programma zondag 3 februari
ODC 1 - BMC 1 14.30
ODC 2 - BMC 2 11.30
ODC 4 - Nemelaer 4 10.00
GSBW 5 - ODC 6 12.00
JEUGDVOETBAL
Programma zaterdag 2 februari
JO8-1: Avanti '31 JO8-1 - ODC 10.30
JO8-2: BMC JO8-3 - ODC 09.00
JO9-1: Avanti '31 JO9-1 - ODC 10.30
JO9-2: Best Vooruit JO9-3 - ODC 09.00
JO10-2: ODC - Avanti '31 JO10-2 09.30
JO10-3: ODC - Best Vooruit JO10-5 11.00
JO11-1: Avanti '31 JO11-1 - ODC 09.30
JO11-2: Avanti '31 JO11-2 - ODC 09.30
JO11-3: SCG '18 JO11-2 - ODC 09.00
JO12-1: ODC - Avanti '31 JO12-1 09.30
JO12-2: ODC - Avanti '31 JO12-2 09.30
JO13-1: Avanti '31 JO13-1 - ODC 11.45
JO13-2: Avanti '31 JO13-2 - ODC 11.45
JO14-1: ODC - HVCH JO14-1 11.00
JO14-2: ODC - DVG JO15-2 12.30
JO15-1: ODC - Avanti '31 JO15-1 12.30
JO17-1: ODC - Schijndel JO17-1 14.00
JO17-2: Avanti '31 JO17-2 - ODC 14.30
JO17-3: Ollandia JO17-1 - ODC 14.30
JO17-4: Spoord. Boys JO17-1 - ODC 14.30
JO19-1: HVCH JO19-1 - ODC 15.15
JO19-2: ODC - Avanti '31 JO19-2 14.00
JO10-1: toernooi FC Eindhoven AV 10.00
MO15-1 : VTT-toernooi RKSV Boxtel 10.00
RKVV Boxtel
SENIOREN
Programma zondag 3 februari
Boxtel 1 - Nulandia 1 14.30
Woenselse Boys 2 - Boxtel 2 vertr 11.00
VOAB 5 - Boxtel 5 vertr 09.30
RKDVC 9 - Boxtel 8 vertr 11.00
RKKSV 5 - Boxtel 9 vertr 11.00
JEUGD
Programma zaterdag 2 februari
Vlijmense Boys JO17-1 - Boxtel vertr 13.30
DVG Liempde
SENIOREN
Programma zondag 3 februari
DVG 1 – SCMH 1 14.30
DVG 2 – Udi '19 12.00
DVG 4 – Avanti '31 10.00
Erp - DVG 5 vertr 11.45
Programma donderdag 31 januari
DVG 2 – Avesteyn (v) 20.00
JEUGDVOETBAL
Programma zaterdag 2 februari
JO7-2: Best Vooruit – DVG (v) vertr 08.15
JO8-1: DVG – Irene (v) 09.30
JO9-1: DVG – Helvoirt (v) 10.30
JO9-2: RKDVC – DVG (v) vertr 09.15
JO9-3: DVG – Helvoirt (v) 10.30
JO11-1: DVG – RKDVC (v) 09.30
JO11-2: DVG – RKDVC (v) 09.30
JO13-1: Maliskamp – DVG (v) vertr 10.30
JO13-2: DVG – Boxtel (v) 11.30
JO15-1: FC Engelen – DVG vertr 12.00
JO15-2: ODC – DVG (v) vertr 11.30
JO17-1: Audacia – DVG (v) vertr 13.00
JO19-1: Den Dungen – DVG (v) vertr 13.30
JO19-2: DVG – Den Dungen (v) vertr 14.30
Essche Boys
SENIOREN
Programma zondag 3 februari
OVV '67 1 - Essche Boys 1 14.30
Essche Boys 2 - LSV 2 10.30
RKDVC 13 - Essche Boys 4 10.30
Vrouwen: Waspik 1 - Essche Boys 1 10.00
Irene
SENIOREN
Programma zondag 3 februari
Riel 1 - Irene 1 14.30
Avanti '31 9 - Irene 3 10.00