Bridge
Bridgeclub Boxtel
Uitslag donderdag 15 februari
A-LIJN
Ton Walbeek/René v. Wersch 61.25
Gerard Dams/Eef v. Gelder 55.00
Marijke Klaassen/Annie v.d. Sangen 55.00
B-LIJN
Theo & Sina v. Alphen 59.00
Anja Wouters/Riet v. Stuivenberg 58.33
Riet Traa/Henny v. Esch 56.25
C-LIJN
Pieter & Lydia Springer 60.83
Gerrit & Gerry v.d. Bosch 58.33
Toos Godding/Sylvia Mols 56.25
Uitslag dinsdag 20 februari
A-LIJN
Irene & Harrie Peeters 57.29
Willemien de Langen/Arnold Bosveld 57.29
Gert Joren/Riet v. Stuivenberg 56.88
B-LIJN
Nel Knijnenburg/Tineke v.d. Sande 61.00
Aafje Melcherts/Gerard Dams 56.09
Cees & Cisca v. Hal 55.25
Uitslag woensdag 21 februari
A-LIJN
Cees Botermans/Dinie Tielman 60.00
Sonja Tempels/Jaap de Wolf 59.50
Henny v. Esch/Peter v.d. Ven 55.83
B-LIJN
Corry & Jan Meeuwis 61.08
Tineke v.d. Sande/Aafje Melcherts 56.83
Sina v. Alphen/Carla Meisters 55.42
Bridgeclub Revanche
Uitslag dinsdag 20 februari
A-LIJN
Diny Eltink/Guusje v.d. Meer 59.40
J. v.d. Bouwhuijsen/Jerôme v. Helvoort 57.95
Frank & Henk Schalkwijk 57.92
B-LIJN
Leo den Dekker/Herman v.d. Wetering 61.01
Janny Kniest/Marieke Schalkwijk 55.95
Miny & Herman Deckers 55.06
Bridgeclub Rembrandt
Uitslag dinsdag 20 februari
A-LIJN
Jos Clercx/Ab Feensta 65,00
Wil v.d. Lans/An Visser 60,00
Henk Maas/Piet Raaijmakers 55,00
B-LIJN
Antonie Veraa/Toos Heesakkers 67,08
An van Boxtel/Ans Loupias 56,67
Nellie v.d. Meerakker/Riet v.d. Heijden 54,58
Bridgeclub Liempde
Uitslag donderdag 15 februari
A-LIJN
Willem Renders/Kees Voets 65.00
José v.d. Laar/Gerarda v. Oirschot 56.25
Gerard Bekkers/René v. Heeswijk 55.42
B-LIJN
M. v. Overbeek/C. v. Heeswijk 62.50
Tonnie & Ton v. Acht 60.06
A. v. Hastenberg/M. v.d. Vleuten 56.13
Essche Bridgeclub
Uitslag donderdag 15 februari
A-LIJN
Hans v.d. Aa/Jeroen Hereijgers 65.35
Annie & Ad v. Brunschot 63.41
Jan den Ouden/Willem Wonnink 55.49
LZB invitatiedrive
Uitslag zondag 18 februari
Joseph Spierings/Bert Beekmans 67.38
Frank & Henk Schalkwijk 54.17
Carla & Herman Koop 52.78
BBO Volley
Uitslagen dinsdag 20 februari
EERSTE KLASSE
Tojato Industires - Elicit/Jonkergouw 0-3
Discovloer/Fustje - Xieoe Meubel Idee 1-2
2e Glas: DaNie - Erfgoed Brabant 3-0
VanderlandeNetnie - Veldsink De Lind 2-1
TWEEDE KLASSE
The Brain quizzen - La Machine 0-3
VOF c.s. - Effe Tikke 1-2
Unlimited - Hoppenbrouwers 3-0
Jesse v.d. Sande - Fireballs 0-3
DERDE KLASSE
Brabant Sports - Burned Volleybal 0-3
Smit & Dorlas - Als Voorheen 2a 0-3
Zonder Naam - Van Olphen 0-3
Clic Visuals - Arie's 3-0
VIERDE KLASSE
Bonyxblok - Le Temps Perdu 0-3
Magic X - Arteway 0-3
DSV De Dommel - VCH Schijndle 1-2
Jan van Erp - Baldadig 2-1
Programma dinsdag 27 februari
EERSTE KLASSE
Tojato - VanderlandeNetnie 19.30
2e Glas: DaNie - Discovloer/Fustje 20.30
Xieoe Meubel Idee - Veldsink De Lind 21.30
Oude Ballen - Erfgoed Brabant 22.30
TWEEDE KLASSE
The Brain quizzen - Jesse v.d. Sande 19.30
Unlimited - VOF c.s. 20.30
Effe Tikke - Fireballs 21.30
Fassbender Auto's - Hoppenbrouwers 22.30
DERDE KLASSE
Brabant Sports - Clic Visuals 19.30
Zonder Naam - Smit & Dorlas 20.30
Als Voorheen 2a - Arie's 21.30
Van Oirschot RVS - Van Olphen 22.30
VIERDE KLASSE
Bonyxblok - Jan van Erp 19.30
DSV De Dommel - Magic X 20.30
Arteway - Baldadig 21.30
De Braken - VCH Schijndel 22.30