Cubs Ducks op koers voor kampioenschap
De jeugdteams van rugbyvereniging Ducks speelden zaterdag thuis in sportpark Den Wielakker. De cubs deden goede zaken door de concurrent voor het kampioenschap, Oemoemenoe uit Middelburg, ruim te verslaan: 60-22. Het team ligt nu op koers voor de titel in de najaarscompetitie.
Ook de junioren hadden succes: zij behaalden hun eerste overwinning op The Dukes met 41-24 en droegen daarmee de rode lantaarn over aan het team uit 's-Hertogenbosch. Het werd net geen 'supersaterday' voor de vereniging: de colts konden nipt van hun leeftijdsgenoten van The Dukes. In een tot het einde spannende wedstrijd wonnen de Bosschenaren met 19-20. De jeugd is komend weekend vrij, de senioren spelen zondag een uitwedstrijd tegen Tilburg.
Programma zondag 22 oktober
Sen.: Tilburg/RCE- Ducks Brabarians 12.30
Bridge
Bridgeclub Boxtel
Uitslag woensdag 11 oktober
A-LIJN
Ries Dankers/Frank v.d. Schans 68.06
Annie Slaats/Riekie v. Weert 63.19
Cees Botermans/Diny Tielman 55.56
B-LIJN
Ricky Gerris/Marie-José Theloesen 61.81
Helen Kalverboer/Gerry v. Rooij 56.60
Piet Poirters/Herman v.d. Wetering 55.56
Uitslag donderdag 12 oktober
A-LIJN
Jeanne v. Doremalen/Francien v. Roy 67.03
Gerard Dams/Eef v. Gelder 61.96
Jan & Joke v.d. Meerendonk 56.15
B-LIJN
Willemien de Langen/Anja Wouters 59.03
Riet Traa/Henny v. Esch 56.53
Hans & Jeanne v. Uitert 56.25
C-LIJN
Piet & Riek v.d. Pasch 58.33
Toos Bosveld/Harry Hoogers 57.81
Jan & Mien Dekkers 57.81
Uitslag dinsdag 17 oktober
A-LIJN
Masha Kleiss/Edgar Wijnen 65.97
Gert Joren/Riet v. Stuivenberg 56.25
Willemien de Langen/Arnold Bosveld 50,83
B-LIJN
Betty & Han Dragt 61.81
Gerard & Iet Damen 59.03
Cees & Cisca v. Hal 51.39
Bridgeclub Revanche
Uitslag donderdag 12 oktober
A-LIJN
Trix v.d. Kolk/Frans Sedee 61.28
Gerda & Ad v. Lier 59.55
Berrie Marcelis/Peter v.d. Ven 57.05
Uitslag dinsdag 17 oktober
A-LIJN
Willy v.d. Heijden/Ad v. Os 65.28
Sonja Tempels/Jan Sweere 61.46
Henny v. Esch/Peter v.d. Ven 58.68
B-LIJN
Riet Koenders/Gerry Wagenaars 62.50
Laura Brusselaars/Annie v. Erp 60.42
Ted v. Doorn/Francis Verhees 57.50
Bridgeclub Rembrandt
Uitslag dinsdag 17 oktober
A-LIJN
Annie v. Diesen/George Bogaerts 63.89
Lies Siemons/Henk v. Laatum 60.07
Jos Clercx/Henriëtte Peerlings 59.72
B-LIJN
Nellie & Jan Fischer 60.92
Antonie Veraa/Toos Heesakkers 60.17
An v. Boxtel/Ans Loupias 57.67
Bridgeclub KBO
Uitslag donderdag 12 oktober
Carla Koop/Erik v. Schijndel 66.37
Joke Denteneer/Piet Broers 61.90
Mien Kerssens/Gerard Veroude 61.61
Bridgeclub De Rots
Uitslag woensdag 11 oktober
A-LIJN
Joanna Koppen/Jeanne v.d. Biggelaar 72.40
Piet Broers/Douwe Landman 58.33
Jo Steenbakkers/Ria Koelink 57.81
Bridgeclub Liempde
Uitslag donderdag 12 oktober
A-LIJN
José v.d. Laar/Gerarda v. Oirschot 67.92
Gerard Bekkers/René v. Heeswijk 64.58
Mia & Mies Habraken 57.92
B-LIJN
Riky v.d. Heijden/Nelly v.d. Meerakker 61.31
Ans & Peter Wagenaar 58.04
Riek Prinsen/Els v.d. Westelaken 57.44
Essche Bridgeclub
Uitslag donderdag 12 oktober
A-LIJN
Ad & Annie v. Brunschot 60.42
Marianne v.d. Molengraft/Ad Melis 56.67
Cees Hermans/Jo v.d. Aker 53.47
B-LIJN
Cees & Ciska v. Hal 65.97
Margriet Schoemaker/Hennie Appel 65.94
Frederike Vos/Jacq Jansen 55.80