Strijden om Boxtelse bridgetitel
Bridgeclubs Boxtel, Revanche en Liempde, allemaal aangesloten bij de Nederlandse Bridge Bond, organiseren op zaterdag 9 december voor de derde keer het Boxtels bridgekampioenschap. Alle kaarters uit de gemeente Boxtel kunnen hieraan deelnemen, op voorwaarde dat een persoon van het bridgepaar inwoner is van de gemeente of lid is van een bridgeclub in Boxtel of Liempde.
Het kampioenschap wordt gehouden in de multifunctionele accommodatie Serenade aan de Oude Dijk 117 in Liempde. Deelnemers kunnen zich melden vanaf 12.45 uur; de start is om 13.30 uur.
Het inschrijfgeld bedraagt 20 euro per paar, inclusief koffie/thee met gebak, borrelhapjes en een tastbare herinnering. Aanmelden is tot en met 2 december mogelijk bij Piet Raaijmakers via e-mailadres p.enm.raaijmakers@kpnmail.nl of via 06-13 50 22 61. Deelnemers kunnen het inschrijfgeld overmaken op NL05 RABO 0128729538 op naam van bridgeclub Liempde met vermelding van de namen van beide spelers.
Bridgeclub Boxtel
Uitslag donderdag 5 oktober
A-LIJN
Jan & Joke v.d. Meerendonk 56.77
Leo den Dekker/Ine v.d. Meijden 56.77
Jan Peerlings/Riet v. Stuivenberg 55.71
B-LIJN
Willemien de Langen/Irene Peeters 61.72
Theo & Sina v. Alphen 59.22
Maria Smulders/Marie-José Theloesen 53.48
C-LIJN
Jos Jilesen/Francien v. Amelsfort 65.83
Tom Heidelberg/Fons v.d. Spijker 60.42
Toos Godding/Sylvia Mols 52.92
Uitslag dinsdag 10 oktober
A-LIJN
Nico v.d. Poel/Jaap de Wolf 61.46
Masha Kleiss/Edgar Wijnen 57.64
Jeanne Dufornee/Wout Voskuyl 56.25
B-LIJN
Ria Post/Marie-José Theloesen 64.00
Hannie & The Spikmans 55.00
Betty & Han Dragt 53.00
Bridgeclub Rembrandt
6e zitting, 1e competitie
A-LIJN
Frans Daniëls/Henk Maas 65.63
Jos Clerckx/Henriëtte Peerlings 60.42
Wil v.d. Lans/An Visser 56.60
Jan v.d. Borne/Erik Jansen 56.60
B-LIJN
Jan Balk/Ad Tuerlings 57.29
Anny v. Uden/Tineke v. Uijtert 55.21
Addy & Peter Schoonen 54.17
Paul & Marie Jose Ronde 54.17
Bridgeclub Revanche
Uitslag donderdag 5 oktober
A-LIJN
Thea v. Roosmalen/Francien v. Roij 68.40
Corry & Jan Kerssens 62.40
Gerda & Ad v. Lier 59.48
Uitslag Walnootdrive 8 oktober
A-LIJN
Francien v. Roij/Kees v.d. Meerendonk 64.29
Marianne Tillij/Rein v. Dijk 62.50
Willy v.d. Heijden/Ad v. Os 59.52
B-LIJN
Jerôme & Mimi v. Helvoort 64.88
Betsie & Clemens Nienhuis 57.14
Ineke & Berrie Marcelis 55.95
C-LIJN
Anneke Joling/Will Smits 69.64
Antoon Eggenhuizen/Cees Smits 58.33
Anne de Vocht/Annemieke v. Steen 58.04
Uitslag dinsdag 10 oktober
A-LIJN
Henny v. Esch/Peter v.d. Ven 62.92
Willy v.d. Heijden/Ad v. Os 57.92
Ton Walbeek/Hans Wolsky 57.08
B-LIJN
Bennie & Gerard Veroude 62.50
Riet Koenders/Gerry Wagenaars 62.20
Miny & Herman Deckers 54.76
Annelies v. Ewijk/Gerard v. Heertum 54.76
Bridgeclub KBO
Uitslag donderdag 5 oktober
Truus & Henk IJsseldijk 61.90
Mien Kerssens/Gerard Veroude 61.90
Ans de Jong/Jannie Kniest 58.33
Bridgeclub Liempde
Uitslag donderdag 5 oktober
A-LIJN
Gerard Bekkers/René v. Heeswijk 58.63
Jeanne & Bernard Dieden 57.14
Mia & Mies Habraken 56.55
B-LIJN
Ans & Peter Wagenaar 60.07
Anny v.d. Langenberg/Bert v.d. Langen 56.25
Guus v. Wijlick/Wil v.d. Worp 56.25
Essche Bridgeclub
Uitslag donderdag 5 oktober
A-LIJN
Ellen v. Beek/Els Gilissen 69.44
Jeroen Hereijgers/Hans v.d. Aa 66.67
Han v. Roessel/Elly Zeldenrust 56.25
B-LIJN
Marianne v.d. Molengraft/Ad Melis 67.50
Anneke & Jo v.d. Aker 57.50
Jan den Ouden/Willem Wonnink 52.50