Uitslag eindexamens Jacob-Roelandslyceum en Baanderherencollege

De eindexamenkandidaten van het Jacob-Roelandslyceum (vwo en havo) en het Baanderherencollege (vmbo en praktijkonderwijs) hebben vanmiddag gehoord of ze geslaagd zijn. Hieronder volgt de uitslag.

Vmbo-College Boxtel
BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG
Best: Tim van Galen. Boxtel: Astrid Kruijsen, Britt Toelen, Dave van Geffen, Dilek Biçici, Gijs Burger, Hamza Mengari, Ilham Kissami, Iris van Dijk, Jenny Spijkers, Kashif Nadeem, Mark Janssen, Michelle van Lieshout, Nikky van Oirschot, Nina Piternella, Nora Benhaddi, Nouaman Kadi, Robbert Heijkants, Ryando Sarijoen. Cromvoirt: Tim Verhoeven. Esch: Ruthly van der Lee, Sabine Wagemans. Haaren: Anke van de Pas, Cynthia Mulders, Rob Goes, Rob Heesters. Helvoirt: Bjorn van Kasteren, Daan Assink, Joanna Ngyay, Robin Mallens. Liempde: Geert Saris. Oisterwijk: Bart van der Meijs, Ferjèni van Erp, Raoul van de Laak. Schijndel: Joyce van Heeswijk. Sint-Michielsgestel: Marin ter Stege, Stan van der Sluis, Wesley Bersselaar, Wesley van de Langenberg. Tilburg: Joey Borgmeijer. Udenhout: Pim van Hal, Stefan van Esch. Vught: Luuk van de Wouw,Melvin van Beurden,Perry van Hasselt,Thijs van de Wouw.

GEMENGDE LEERWEG
Boxtel: Ankie van Oirschot, Franka van der Heijden, effrey Schoenmakers, Jennifer van Asveldt, Joep van Bommel, Karla Jaartsveld, Manon den Ouden, Peter Broeders, Robbert van Casteren, Tom Smulders. Esch: Jesse Breukhoven, Marc van Roosmalen, Thieu Verstijnen. Liempde: Erik van Abeelen, Job van Oorschot, Joost Schepens, Jurre Mattheeuwse, Mandy Smetsers, Mike de Ruijter, Rob Daniëls. Sint-Michielsgestel: Max Timmermans. Vught: Frans van de Meerendonk.

KADERBEROEPSGERICHTE LEERWEG
Boxtel: Abdi Jama, Amila Tuhcic, Aniek Schilders, Anne van der Staak, Bjorn Verhees, Cansu Günes, Cherifa Ammari, Daphne van Kroonenburg, Dorien Hellings, Gaby van Esch, Ilse Matheeuwsen, Jaimy Scholtze, Jeffrey van de Leest, Jeroen van den Nieuwenhuizen,J oey Senden, Lex van Asveldt, Luuk van Berkel, Manou Bertens, Mitchel van Schaijk, Montse de Man, Nora Mols, Pleuni de Beer, Ramon de Laat, Rob Snijders, Robert de Beer, Robin Eijkemans, Sabine Huijberts, Sarella Oppers, Shanon Schoenmakers, Sim Peschen, Zamir Rahimi. Esch: Kim Bakker. Gemonde: Jeffrey van den Bergh, Jill van Eijndhoven. Haaren: Dennis de Kort, Irene Groenendaal. Helvoirt: Jelle van Hal, Robert Hamers. Liempde: Bernadet van de Braak, Britt van de Langenberg, Jelske Opheij, Karin van Son, Lisanne van Zon, Pieter van de Wetering, Pim van Esch, Wesley van Houtum. Oisterwijk: Max van Berkel, Michael Nederhoff, Robin van Veen. Sint-Michielsgestel: Kim Dimmers, Mijke van der Pol, Rico van der Maat, Roy Cooijmans, Sajjan Gupta. Udenhout: Hugo van der Loo, Juul Vriens, Teun Verschuuren. Vught: Bart van Nes, Jan Huveneers,Vera van Zetten.

THEORETISCHE LEERWEG
Boxtel: Amy van Someren, Bente Peijnenburg, Carlijn Groen, Carlijn Mestrum, Daan Mathijssen, Danny van de Laak, Dennis Verberk, Dylan Manichand, Esther den Turck, Freek Wijn, Geertje Strik, Gijs Timmermans, Huseyn Huseynbeyli, Imana van Disseldorp, Jari Klijmij, Joey van der Steen, Kim Nguyen, Kim van Heerebeek, Kim Wong, Luuk van Loon, Manouk de Laat, Melvin van Schaijk, Mike de Laat, Nick Bult, Nick den Turck, Niels Karssemakers, Nina Melis, Pleuni van Dijk, Rico Mols, Sancho Pinas, Sanne Versteeg, Sharon van den Langenberg, Stijn Smulders, Teun Meulendijk, Tim Oudejans, Tom Winkens, Veronique van Hamond. Esch: Dick Verhagen, Emiel Bergman, Janouke Joosten, Jeffrey Verhagen. Liempde: Daisy van de Schoot, Max van der Vleuten, Mike Schalkx, Sander van de Ven, Sharon van den Brand, Stef Traa, Stefan van der Pas, Verena Eijkemans, Yonna van Dijk. Oisterwijk: Joep Hoekstra. Schijndel:Roy van Kronenburg. Sint-Michielsgestel: Wiam Conijn.

Praktijkonderwijs Boxtel
ZORG EN WELZIJN
Best: Melissa van de Graaf. Gemonde: Marlies Bolwerk. Haaren: Chloë van Boxtel, Ellen Stovers. Oirschot: Kristy Maurix, Lotte van der Sanden. Oisterwijk: Samantha van Avendonk, Esmée Groenen, Eric Schepens. Schijndel: Richella van Roij. Sint-Michielsgestel: Daphne van de Westelaken. Vught: Roxane Brugmans.

DETAIL
Boxtel: Lotte van Rijn, Gaby Vermijren. Liempde: Anne Verstappen. Oirschot: Charley van den Hout.

KEUKENVAARDIGHEDEN
Liempde: Lindie van der Steen.

TRANSPORT & LOGISTIEK
Liempde: Wesley van der Steen. Schijndel: Ruben Moens.

DE GROENE SECTOR
Berkel-Enschot: Kees Adams. Boxtel: Teun Broers.




17 juni 2010

Print deze pagina

Terug