RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
20:41:52    woensdag, 19 september 2018
brabants centrum logo


agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34
úúf

agendaAgenda

volledige agenda >>

Archief oktober 2017

Met je Hart viert eerste lustrum

Mon 30 Oct 2017 17:10

Geen schaatsbaan 'Boxtel on Ice' dit jaar

Sun 29 Oct 2017 12:07

Molenwijkseweg gaat in drie fasen op de schop

Sat 28 Oct 2017 18:29

App Vintut: ontdek Boxtel met quizvragen

Sat 28 Oct 2017 09:11

Vijftigste Sparrenbosloop in Boxtel

Fri 27 Oct 2017 11:29

Plataan blijkt sta-in-de-weg...

Fri 27 Oct 2017 09:30

De prins en zijn adjudant van Ploegersland: een introductie

Sun 22 Oct 2017 12:08

Dag van het Fruit: proeven van Brabantse bodem

Sun 22 Oct 2017 01:52

Installatie Prins Ploegersland

Sat 21 Oct 2017 13:21

Boxtelse scouts voelen politieke partijen aan de tand over jeugd- en jongerenbeleid

Sat 21 Oct 2017 10:49

Eerste vat Oktoberfest wordt aangeslagen

Fri 20 Oct 2017 17:17

Nieuwe plaquettes op verzetsmonument

Sun 15 Oct 2017 08:48

Gildenbonds concerteert in Tijberzaal

Sat 14 Oct 2017 15:02

BIN-site offline na data-lek

Sat 14 Oct 2017 11:35

Nieuwe behandelkamers oogpoli JBZ

Sat 14 Oct 2017 10:37

Harrie Lagarde overleden

Sun 08 Oct 2017 18:30

Ganzenborden in Liempde

Sun 08 Oct 2017 09:33

Roos en Faye in finale Keukenbazen

Sat 07 Oct 2017 12:00

Groene Innovatieroute in Boxtel

Sat 07 Oct 2017 08:09

'Liempde pakt Uit' met drie dagen feest

Fri 06 Oct 2017 16:48

Haaren: meerderheid voor opsplitsing

Wed 04 Oct 2017 22:41

Esch naar de stembus

Wed 04 Oct 2017 10:10

Boxtel sluit woning en schuur

Mon 02 Oct 2017 17:17

Truck Tour toetert door Boxtel

Sun 01 Oct 2017 15:06

Appelproeverij Indenhof opent Duurzame Weken

Sun 01 Oct 2017 08:57