18:28:08    zondag, 17 november 2019
brabants centrum logo

Archief september 2017

Obstacle Run 040FIT! gaat van start

Sat 30 Sep 2017 18:19

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Mon 25 Sep 2017 15:58

Zonnige zondag vol activiteiten in Boxtel en Liempde

Sun 24 Sep 2017 09:12

Gouden Kromploegers pakken uit met groot feest

Sat 23 Sep 2017 13:46

Parkeren, het hóudt je bezig...

Fri 22 Sep 2017 09:39

Jeu-de-boules trekt honderden bezoekers naar Essch

Sat 16 Sep 2017 19:13

Wielrenner met letsel naar het ziekenhuis

Sat 16 Sep 2017 14:47

Vrachtwagenstoet trekt door Boxtel

Fri 15 Sep 2017 17:44

Beelden brand Dennenoord in uitzending Bureau Brabant

Fri 15 Sep 2017 12:26

Wie wordt nieuwe Ploegersprins?

Mon 11 Sep 2017 15:09

Orion, kloppend hart van Lennisheuvel

Sun 10 Sep 2017 16:24

Peddelen op donkere Dommel...

Sun 10 Sep 2017 10:52

Motorracer Kas (13) wint Molenaar Cup

Sat 09 Sep 2017 17:15

Verhuizing Voedselbank in volle gang

Sat 09 Sep 2017 16:29

Boxtelse voetbalderby blijft leuke traditie

Fri 08 Sep 2017 09:17

Boxtel schrapt raadsvergadering

Sun 03 Sep 2017 16:36

Kasteelconcert beleeft zevende lustrum

Sun 03 Sep 2017 11:28

Nieuwe jeugdnatuurwachters welkom in Liempde

Sun 03 Sep 2017 10:00

Willy van Zuijlen overleden

Sat 02 Sep 2017 14:25

Eendengatse expo over 55 jaar leut

Sat 02 Sep 2017 09:10

Lambertusschool is nu kindcentrum

Sat 02 Sep 2017 08:11

Slowlive: gratis festival bij Liempdse Barrière

Fri 01 Sep 2017 16:13

'Pillen en wiet: steeds vaker harddrugs'

Fri 01 Sep 2017 15:00

Nieuw in Boxtel: DBC Nieuws

Fri 01 Sep 2017 11:59