RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
07:03:07    zaterdag, 22 september 2018
brabants centrum logo


agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34
úúf

agendaAgenda

volledige agenda >>

Archief juni 2017

Volleybalgoud voor Rogier Veltrop

Fri 30 Jun 2017 15:12

Bokselse Kwis beleeft vierde editie

Fri 30 Jun 2017 09:31

(Ver)andercafé draait Down to Earth in De Rots

Fri 30 Jun 2017 08:44

Inschrijving Tourspel Liempde van start

Thu 29 Jun 2017 21:33

Vierde editie De Groene Draad op 2 juli

Thu 29 Jun 2017 14:17

Brandweer blust brandje in Sparrenrijk

Wed 28 Jun 2017 20:08

Waterschap bezorgd over aanhoudende droogte

Wed 28 Jun 2017 16:52

Aandacht, liefde en water voor varkens

Wed 28 Jun 2017 10:47

150 zienswijzen op verkeersplannen PHS

Mon 26 Jun 2017 17:15

Cultuur snuiven in Liempdse achtertuinen

Mon 26 Jun 2017 09:50

Bon Salon trekt 6.500 bezoekers

Sun 25 Jun 2017 17:43

Boxtel En Route: zoektocht naar schatten

Sun 25 Jun 2017 09:38

Beach Break met 80 volleybalteams

Sun 25 Jun 2017 08:58

Angelaschool derde op NK Cruyff Court in Enschede

Sat 24 Jun 2017 18:49

Sint-Joseph wil Elisabethsdael kopen

Sat 24 Jun 2017 16:30

Tosca wint illustratiewedstrijd

Sat 24 Jun 2017 12:30

Prikactie heeft gevolgen voor leerlingenvervoer in Boxtel

Sat 24 Jun 2017 08:16

Koen de Kort doet mee aan Tour

Fri 23 Jun 2017 14:59

Lennisheuvel vergroent zienderogen

Fri 23 Jun 2017 14:30

Bliksem velt boom in Mijlstraat

Thu 22 Jun 2017 21:24

Noodlanding sportvliegtuigje in buitengebied Esch-Haaren

Thu 22 Jun 2017 12:17

Waterschap alert vanwege droogte

Thu 22 Jun 2017 11:59

Code rood: kans op natuurbrand groot

Wed 21 Jun 2017 10:11

Geen biomassaplein in Liempde

Mon 19 Jun 2017 17:37

Vermiste jongen (9) aangetroffen

Sun 18 Jun 2017 21:21

Boxtelse brandweer druk met buitenbranden

Sun 18 Jun 2017 16:14

Open huis MuBo: buitenconcert en workshop vendelen

Sun 18 Jun 2017 11:27

Esschenaren stellen tuinen open

Sun 18 Jun 2017 10:05

Boxtel peilt belangstelling voor skatebaan Van der Voortweg

Sat 17 Jun 2017 17:07

Première Witte Geit: energiek en hilarisch

Sat 17 Jun 2017 11:30

46e editie avondvierdaagse was weer een feestje

Fri 16 Jun 2017 23:26

Muisstil cruisen op de Dommel

Fri 16 Jun 2017 09:18

Geen finaleplek voor Boxtelse brandweer

Thu 15 Jun 2017 10:49

Examenuitslagen praktijkonderwijs BHC

Thu 15 Jun 2017 10:38

Eindexamenuitslagen Jacob-Roelandslyceum

Wed 14 Jun 2017 18:32

Eindexamenuitslagen Baanderherencollege

Wed 14 Jun 2017 16:00

Liempdse cheque voor kinderziekenhuis in Memphis

Wed 14 Jun 2017 10:08

Oud-burgemeester Frans Ronnes overleden

Mon 12 Jun 2017 11:39

Eindelijk... de Heilig Bloedprocessie trekt weer door Boxtel

Sun 11 Jun 2017 17:31

Toeters & Bellen smaakt naar meer

Sun 11 Jun 2017 08:51

Open Boxtelse Quizronde brengt 39 teams op de been

Sat 10 Jun 2017 22:09

Dino's komen tot leven...

Sat 10 Jun 2017 16:34

Zoë mist finale Holland's Got Talent

Sat 10 Jun 2017 11:58

Beiaard en blazers: een bijzondere mix

Sat 10 Jun 2017 09:36

JRL-havisten winnen OMO-prijs

Fri 09 Jun 2017 17:30

Dino's veroveren Boxtel...

Fri 09 Jun 2017 16:29

Examenexpo SintLucas: van bladgoud tot creepers

Thu 08 Jun 2017 16:59

Ergernis over zandhopen

Thu 08 Jun 2017 14:42

Boxtel wil 100.000 zonnepanelen

Wed 07 Jun 2017 13:15

Frans Kapteijns houdt lezing in Bon Salon

Tue 06 Jun 2017 13:27

Leerlingen JRL ondersteunen Samenloop voor Hoop Best

Tue 06 Jun 2017 10:13

Gezellige jaarmarkt in Gemonde

Mon 05 Jun 2017 21:44

Picknicken in Vondelpark van Boxtel

Mon 05 Jun 2017 14:56

Brabantse Oldtimerdag van start

Mon 05 Jun 2017 11:09

Picknicken? Ja, bij Bon Salon!

Mon 05 Jun 2017 10:30

Jaarmarkt in dorpshart Gemonde

Mon 05 Jun 2017 09:33

Kunst op Stapel van start in Boxtel

Sun 04 Jun 2017 20:15

Massale belangstelling voor Limuscene

Sun 04 Jun 2017 18:58

Big Band Boxtel op Jazz in Duketown

Sun 04 Jun 2017 15:57

Opening Kunst op Stapel in Boxtel

Sun 04 Jun 2017 10:00

Zon schijnt weer voor Limuscene in Liempde

Sun 04 Jun 2017 08:46

Liedjes van toen voor ouderen Met je hart

Sat 03 Jun 2017 19:12

Back to the 60's in spiegeltent Bon Salon

Sat 03 Jun 2017 15:56

Eerste activiteiten in spiegeltent Bon Salon

Sat 03 Jun 2017 12:31

Museumboerderij De Kleuskes houdt open dag

Sat 03 Jun 2017 09:28

Kunstlicht99 houdt atelierroute

Sat 03 Jun 2017 08:29

Watertekort in beken door warmte

Fri 02 Jun 2017 16:06

Politie arresteert Boxtelaar

Fri 02 Jun 2017 14:15

Voedseltuin oogst eerste kroppen sla

Fri 02 Jun 2017 09:55

'Jesus Christ in Concert 2018' zoekt ook jong talent

Fri 02 Jun 2017 07:59

'Brabants Centrum steeds zichtbaarder '

Thu 01 Jun 2017 15:35

Boxtel warmt op voor Dino Hunter

Thu 01 Jun 2017 08:52