RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
08:37:18    woensdag, 21 november 2018
brabants centrum logo

Brabants Centrum digitaal bladerbaar >

agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34

Archief december 2016

Muzikale jaarwisseling in Boxtel

Sat 31 Dec 2016 18:31

2017 inluiden met Nieuwjaarsduik

Sat 31 Dec 2016 08:47

Van Gerwen treft 'Barney'

Sat 31 Dec 2016 08:21

Eerste Lambertus Courant op de mat

Thu 29 Dec 2016 14:00

Welkomstfeest in Liempdse Barrière

Thu 29 Dec 2016 14:00

Nieuwe hoofdcoach RKSV Boxtel

Thu 29 Dec 2016 11:33

Kwekpoel on Ice in Boxtel

Thu 29 Dec 2016 10:06

Oudjaarsbal nog niet uitverkocht

Wed 28 Dec 2016 17:00

Volop hockeyduels in De Braken

Wed 28 Dec 2016 16:15

Quizzers The Brain steunen Leergeld

Wed 28 Dec 2016 10:21

Treinongeluk dubbele spoorwegovergang

Wed 28 Dec 2016 07:17

Arrestatie na aantreffen wapens en illegaal vuurwerk

Tue 27 Dec 2016 14:32

Fijne kerstdagen allemaal!

Sat 24 Dec 2016 11:18

Herenboerderij in Vlaamse schuur

Sat 24 Dec 2016 08:38

Spelelier en Twizon steunen 'Met je hart'

Fri 23 Dec 2016 15:56

Toch kerstboominzameling in Boxtel

Fri 23 Dec 2016 14:54

JRL bruist tijdens kerstactie voor Cochabamba

Fri 23 Dec 2016 12:24

Kerstspelletjes op Sint-Lambertusschool

Fri 23 Dec 2016 10:59

Nieuwe theaterproductie: 'Witte Geit'

Fri 23 Dec 2016 09:49

Dronken automobilist botst tegen boom

Thu 22 Dec 2016 21:29

Kerstmarkt Praktijkonderwijs voor Team KING

Thu 22 Dec 2016 21:24

Viking '87 staakt activiteiten

Wed 21 Dec 2016 15:17

Boxtelse jeugd buiten spel bij inzameling kerstbomen

Wed 21 Dec 2016 13:57

BoeL-cheque voor Dommelbimd

Wed 21 Dec 2016 08:55

Lekkage zorginstelling Liduina

Tue 20 Dec 2016 08:20

Hennepkwekerij op zolder New Palace

Mon 19 Dec 2016 15:34

Kerstmis in Dommelland Live

Mon 19 Dec 2016 13:34

Joia grijpt naast 'Grote Prijs'

Sun 18 Dec 2016 17:01

Grondige verbouwing Angelaschool

Sun 18 Dec 2016 10:47

Langspiercross met vol programma

Sun 18 Dec 2016 08:57

KerstKluunMarkt groot succes

Sat 17 Dec 2016 20:12

Kerstfair Boxtel mét goulash

Sat 17 Dec 2016 19:06

Lintje voor Marietje van de Langenberg

Sat 17 Dec 2016 12:11

Dommelland in gesprek met wethouders

Sat 17 Dec 2016 11:16

Vele kerstactiviteiten in Liempde

Sat 17 Dec 2016 07:47

Muziekhuis: ontmoetingsplek voor de buurt

Fri 16 Dec 2016 21:08

Twee dagen Kerstfair in hartje Boxtel

Fri 16 Dec 2016 19:57

Wethouder opent Muziekhuis Boxtel

Fri 16 Dec 2016 12:43

Boxtelaren winnen prijs in VriendenLoterij

Thu 15 Dec 2016 17:17

Molenwijk houdt Voedselbank-actie

Thu 15 Dec 2016 15:26

'Meer sociale huurwoningen in Boxtel'

Wed 14 Dec 2016 10:44

Sterren Jesus Christ schitteren in kerstgala

Mon 12 Dec 2016 10:46

The Star Company geeft concert

Sun 11 Dec 2016 14:55

Bouw 'Boxtel on Ice' op schema

Sun 11 Dec 2016 10:48

Boodschappen doen voor cliënten Voedselbank

Sat 10 Dec 2016 14:21

Plus Van der Horst jubileert

Sat 10 Dec 2016 11:26

Edelherten in februari naar Het Groene Woud

Fri 09 Dec 2016 17:29

Kerstmarkt Selissen op 10 december

Fri 09 Dec 2016 15:01

Gemeentevis verhuist naar Vorsenpoel

Fri 09 Dec 2016 09:05

Special over Boxtel on Ice

Thu 08 Dec 2016 17:55

Winnaars Boxtelaartjes Week bekend

Thu 08 Dec 2016 13:13

Gasleiding geraakt in Liempde

Thu 08 Dec 2016 09:48

Boek belicht historie De Scheeken

Thu 08 Dec 2016 09:14

Rien van Doleweerd heeft eigen Johan Cruijff-museum

Sun 04 Dec 2016 10:21

Herenteam Taverbo gaat landelijk

Sat 03 Dec 2016 18:02

Twist over beheerderswoning Pius X

Sat 03 Dec 2016 14:44

Boxtel wacht af met aanpak kunstgraskorrels

Sat 03 Dec 2016 08:56

Kasterense Watermolen weer in beeld

Fri 02 Dec 2016 16:27

Laatste stemdag voor De Ploegadoers

Fri 02 Dec 2016 08:48

Studenten openen YourStory in Stationsstraat

Thu 01 Dec 2016 21:00

Podium Boxtel begroet Farce Majeure-reprise

Thu 01 Dec 2016 13:57

JOP krijgt alweer een nieuw plekje

Thu 01 Dec 2016 09:27