RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
06:49:44    zondag, 18 november 2018
brabants centrum logo

Brabants Centrum digitaal bladerbaar >

agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34

Archief juni 2016

Parkje Puttersdreef is een feit

Thu 30 Jun 2016 20:54

Jeugd danst met 'Peter en de wolf'

Wed 29 Jun 2016 21:25

KSB geeft 2 ton terug aan gemeente

Wed 29 Jun 2016 11:51

Flinke file op A2 na ongeval

Tue 28 Jun 2016 07:55

SintLucas en Summa op de catwalk

Mon 27 Jun 2016 13:17

Auto's botsen op A2

Mon 27 Jun 2016 06:29

Koen de Kort tipt Quintana

Sun 26 Jun 2016 20:19

Essche Fietsdag in trek bij wielrenners

Sun 26 Jun 2016 14:38

Glenn Schuurman naar Rio

Sun 26 Jun 2016 12:19

'Hartstocht' trekt 75 wandelaars

Sat 25 Jun 2016 15:05

Speciale uitnodiging voor Oisterwijkstraat

Fri 24 Jun 2016 14:05

JBZ volledig digitaal voor patiënten

Fri 24 Jun 2016 13:30

Natuur centraal op Spelelier

Fri 24 Jun 2016 12:14

Publiek blijft welkom in H. Hartkerk

Fri 24 Jun 2016 10:25

BHC'ers debatteren in raadzaal

Thu 23 Jun 2016 16:18

Koen de Kort niet naar Tour

Thu 23 Jun 2016 14:31

Eerste editie LandaGucha in Liempde

Thu 23 Jun 2016 14:06

Fietstocht Smalwatervallei: vaste prik

Thu 23 Jun 2016 09:51

Boxtelaren aan de wieg van Flylust

Wed 22 Jun 2016 16:15

Boxtel gaat Markt herinrichten

Wed 22 Jun 2016 14:46

Open dag in D'n Liempdsen Herd

Wed 22 Jun 2016 08:50

Samenscholingsverbod bij moskee Boxtel

Tue 21 Jun 2016 16:33

Essche Fietsdag beleeft 28e editie

Tue 21 Jun 2016 15:32

Vanmarcke wint Ster ZLM Toer in Boxtel

Sun 19 Jun 2016 17:19

Orgelconcert afgelast

Sun 19 Jun 2016 10:30

Koor jubileert én stopt ermee...

Sun 19 Jun 2016 10:19

Balkonhuldiging voor kampioenen Angelaschool

Sun 19 Jun 2016 09:36

Ster ZLM Toer doorkruist Boxtel en Liempde

Sun 19 Jun 2016 09:00

Dubbelslag Vanmarcke in Ster ZLM Toer

Sat 18 Jun 2016 19:53

Beach Break, groter dan ooit...

Sat 18 Jun 2016 09:03

Groenewegen wint in Ster ZLM Toer

Fri 17 Jun 2016 17:58

Verbouwing Tijvert voor statushouders

Fri 17 Jun 2016 17:34

Slowlands naar Spoorzone Boxtel

Fri 17 Jun 2016 14:19

Eindexamenexpo in SintLucas

Fri 17 Jun 2016 13:00

Boxtel steunt Stichting Taxus Taxi

Fri 17 Jun 2016 11:30

Schaapskudde op de Kampina

Fri 17 Jun 2016 09:42

Eindexamenuitslagen Baanderherencollege Boxtel

Thu 16 Jun 2016 20:00

Kreder wint tweede etappe Ster ZLM Toer

Thu 16 Jun 2016 17:29

Eindexamenuitslagen Jacob-Roelandslyceum

Thu 16 Jun 2016 16:59

Podium4All maakt plaats voor muziekconsulent

Thu 16 Jun 2016 14:23

Inspiratieboek centrumgevels: 'Te vrijblijvend'

Thu 16 Jun 2016 13:10

Gemeenteraad bezoekt Centrum en Breukelen

Thu 16 Jun 2016 10:27

File op A2 na ongeval

Thu 16 Jun 2016 08:57

Jos van Emden wint proloog Ster ZLM Toer

Wed 15 Jun 2016 21:58

'Boxtel natuurlijk!' bij Dommelland

Wed 15 Jun 2016 19:19

Fietsloket Boxtel Trapt Los in Boxtel

Wed 15 Jun 2016 17:10

Boxtelse dilemmamakers lanceren spel

Tue 14 Jun 2016 09:37

Tocht langs eetbare tuinen

Sun 12 Jun 2016 12:28

Volop verrassingen tijdens MaEschtro

Sun 12 Jun 2016 11:20

Boxtel huldigt jeugdkampioenen

Sun 12 Jun 2016 08:18

Boxtel En Route: samen op pad

Sat 11 Jun 2016 14:31

Heropening VVV in Hofje

Sat 11 Jun 2016 08:10

Petrusschool wint vierdaagsebokaal

Fri 10 Jun 2016 22:22

Boxtel sluit tiende drugspand

Fri 10 Jun 2016 18:00

Tourspel voor generatietuin en JAS

Fri 10 Jun 2016 14:19

Podium Boxtel lanceert Podiumtopper

Fri 10 Jun 2016 09:57

Big Band Boxtel naar Etten Leur

Fri 10 Jun 2016 09:25

Waar blijft de kiosk?

Thu 09 Jun 2016 17:20

Oranje Fonds steunt Muziekhuis

Thu 09 Jun 2016 14:21

Vaarverbod Dommel ingetrokken

Wed 08 Jun 2016 16:43

Parkinson Hotel Project: vechten tegen Parkie

Wed 08 Jun 2016 12:37

Boxtel A1 pakt de dubbel

Tue 07 Jun 2016 20:02

Ruim 2.000 wandelaars op pad

Tue 07 Jun 2016 19:05

Boxtel Natuurlijk in Dommelland Live

Mon 06 Jun 2016 14:38

Puur genieten op Live in Liempde

Sun 05 Jun 2016 19:17

Festival Ofzo in Forofiet

Sun 05 Jun 2016 14:06

Open Boxtelse Quizronde: vooral héél gezellig

Sat 04 Jun 2016 19:00

Amazones uit hele land naar Lennisheuvel

Sat 04 Jun 2016 16:50

Vijftien edelherten naar De Scheeken

Sat 04 Jun 2016 12:00

Saladeactiviteiten Van Oers verdwijnen

Sat 04 Jun 2016 09:38

Bierkelder verschijnt in Den Eijngel

Sat 04 Jun 2016 09:27

60's & 70's bij Den Boer in Boxtel

Fri 03 Jun 2016 17:22

Boekpresentatie Chantal van Mierlo

Fri 03 Jun 2016 12:08

Boxtel En Route: kracht van verbinden

Fri 03 Jun 2016 10:00

ODC op weg naar derde klasse

Fri 03 Jun 2016 09:05

Boxtel start proef met blauwe zone

Wed 01 Jun 2016 08:32