RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
20:47:04    zaterdag, 17 november 2018
brabants centrum logo

Brabants Centrum digitaal bladerbaar >

agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34

Archief mei 2016

ODC-pupillen vieren Ducky Dag

Sun 29 May 2016 11:52

Kaartverkoop Festival Circolo van start

Sun 29 May 2016 10:25

Even de stembanden ontspannen bij Talent Factory

Sat 28 May 2016 15:15

Liempds meidenteam hockeykampioen

Sat 28 May 2016 14:58

Aanmelden voor kindervakantieweek

Sat 28 May 2016 12:50

Muziekstraatje Boxtel telt acht podia

Sat 28 May 2016 08:24

Culinair genieten in Lennisheuvel

Sat 28 May 2016 08:13

Groene Woud zoekt 'informatiepunten'

Fri 27 May 2016 12:05

Zonnepanelen voor Tabitta

Fri 27 May 2016 09:45

Schoolvoetbalteams winnen regiofinale

Thu 26 May 2016 16:19

Fonkelnieuwe editie Brabants Centrum

Thu 26 May 2016 16:07

Meedenken over Kalksheuvel

Thu 26 May 2016 09:28

Liempdse avonddriedaagse met 'Oliempisch' tintje

Wed 25 May 2016 21:13

Esch wint schoolvoetbaltoernooi

Wed 25 May 2016 19:07

Verkeersexamen: iedereen slaagt

Wed 25 May 2016 09:40

Centrummanager Boxtel vertrekt

Tue 24 May 2016 21:36

Gaslek bij werkzaamheden Dr. De Brouwerlaan

Tue 24 May 2016 14:11

Gevarieerde uitzending Dommelland

Mon 23 May 2016 13:48

Kletsnat verkeersexamen in Boxtel

Mon 23 May 2016 09:53

Auto belandt op spoor in Boxtel

Mon 23 May 2016 09:27

Drukke slotplechtigheid na afgelasting

Sun 22 May 2016 17:01

'Voertuigzegening geeft prettig gevoel'

Sun 22 May 2016 13:00

Liemps Kunstpad: kom achterom!

Sun 22 May 2016 09:19

Zegening voertuigen op de Markt

Sun 22 May 2016 09:11

MEP naar tweede ronde play-offs

Sat 21 May 2016 17:12

'Doel WSD is hetzelfde gebleven'

Sat 21 May 2016 16:25

Annika heeft slimste idee van Boxtel

Sat 21 May 2016 14:02

Kattenshow in De Braken

Sat 21 May 2016 09:05

WSD is jarig en houdt open dag

Sat 21 May 2016 08:29

Bloedprocessie: op hoop van zegen...

Fri 20 May 2016 15:54

Flyeren voor duurzaamheid

Fri 20 May 2016 14:18

'Laat de e-bike maar wat vaker staan'

Fri 20 May 2016 11:37

Inbraak in pompstation Shell

Fri 20 May 2016 11:15

Postcode Loterij deelt massaal ijs uit in Boxtel

Fri 20 May 2016 10:02

Mighty Mike: superieur in finale Ahoy

Fri 20 May 2016 08:41

Nieuw klimrek voor basisschool Esch

Thu 19 May 2016 16:57

Geen cola, maar kraanwater voor De Maremak

Thu 19 May 2016 13:50

VPRO's Hokjesman naar Boxtel

Thu 19 May 2016 08:52

Burgemeester sluit opnieuw drugspand

Wed 18 May 2016 15:44

Helpende hand voor Kinderboerderij

Tue 17 May 2016 20:16

Bianca maakt kans op eerste Koffietijd-award

Mon 16 May 2016 18:26

16e Oldtimerdag in Liempde

Mon 16 May 2016 09:20

Recordpoging Red Classic slaagt

Sun 15 May 2016 20:17

Kleurrijke bende ColorRun Tovido

Sun 15 May 2016 16:00

Oude brandweerauto's in colonne

Sun 15 May 2016 10:08

Liempde klaar voor Limuscene

Sat 14 May 2016 20:07

Grote jaarmarkt in Gemonde

Sat 14 May 2016 13:00

Fietsprimeur: Boxtel Trapt Los

Sat 14 May 2016 10:42

Jubileum BOC uitbundig van start met reünie

Sat 14 May 2016 09:26

Traumahelikopter landt in Boxtel

Fri 13 May 2016 14:56

Kritiek op 'wildgroei textielcontainers

Fri 13 May 2016 14:00

BOT 2016: 'Ondernemers met ballen'

Fri 13 May 2016 11:30

1.200 asielzoekers in Meierij-gemeenten

Fri 13 May 2016 10:00

Prinses Amaliaschool in finale verkeersquiz

Thu 12 May 2016 16:39

Cultuurnetwerk presenteert toekomstvisie

Thu 12 May 2016 13:23

Nominatie voor 't Bakhuys

Thu 12 May 2016 12:30

Podium Boxtel presenteert nieuw theaterprogramma

Thu 12 May 2016 11:56

Michael van Gerwen in Ahoy'

Thu 12 May 2016 11:03

Boxtel vangt minderjarige vluchtelingen op

Wed 11 May 2016 13:16

RKSV Boxtel klaar voor jubileum

Tue 10 May 2016 13:14

Brandweer redt man uit lift

Sun 08 May 2016 16:19

Vinkennest in beeld voor verhuizing

Sun 08 May 2016 11:27

Zonnebaden op de Langspier

Sat 07 May 2016 16:50

Klassieke auto's sieren Ladonk

Sat 07 May 2016 13:52

Zonnige start voor Kampinatocht

Sat 07 May 2016 09:37

Auto ramt vangrail A2

Fri 06 May 2016 21:23

Alerte buurtbewoners blussen brandje Oost

Fri 06 May 2016 14:05

Voormalig pand Nivo tegen de vlakte

Fri 06 May 2016 09:53

Bierpompfeest in de zon

Thu 05 May 2016 20:42

Sfeervol Vrede op Drift

Thu 05 May 2016 17:02

Genieten van bomen in de lente

Thu 05 May 2016 12:00

Recordpoging klassieke brandweerwagens

Thu 05 May 2016 07:48

Talent op de vlucht in Boxtel

Wed 04 May 2016 16:37

Eens per jaar, twee minuten stilte...

Wed 04 May 2016 13:39

Kampinatocht in Boxtel

Tue 03 May 2016 16:35

Steunpunt zoekt vrijwilligers voor wijk Selissenwal

Tue 03 May 2016 13:55

Esch viert vrijheid met Vrede Op Drift

Mon 02 May 2016 14:17