RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
07:45:43    zaterdag, 22 september 2018
brabants centrum logo


agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34
úúf

agendaAgenda

volledige agenda >>

Archief januari 2016

Verkeer stropt op A2

Sun 31 Jan 2016 16:03

Smullen van kolder, klets en klanken

Sun 31 Jan 2016 08:51

Trekpaard van stal in Liempde

Sat 30 Jan 2016 11:50

Weekeinde vol duurzaamheid

Sat 30 Jan 2016 11:15

Boxtels carnaval met cameratoezicht

Sat 30 Jan 2016 08:52

Nancy voltooit Elfstedentocht

Sat 30 Jan 2016 08:35

'Student SintLucas wil het beste uit zichzelf halen'

Fri 29 Jan 2016 18:12

Leerlingen JRL mogen verkleed naar school

Fri 29 Jan 2016 15:50

Besluitvorming DKA in april

Fri 29 Jan 2016 14:28

Bènkske keert op 17 februari terug

Fri 29 Jan 2016 12:17

Carnavalskienen in Walnoot

Fri 29 Jan 2016 10:46

Limburger wint DichtSlamRap

Fri 29 Jan 2016 09:08

Preview in de nieuwe editie

Thu 28 Jan 2016 15:18

Bouwplan Cronenborg in september 2016 klaar

Thu 28 Jan 2016 12:42

Burgemeester sluit opstallen Bunderhoef 

Thu 28 Jan 2016 12:09

Hobbendonken viert feest

Thu 28 Jan 2016 10:38

Verkeershinder in Boxtel door autobrand

Thu 28 Jan 2016 09:24

Boxtel reikt Groene Handdruk uit aan generatietuin Liempde

Wed 27 Jan 2016 17:33

Minder obstakels in Kampina

Wed 27 Jan 2016 16:22

SintLucas lanceert app

Wed 27 Jan 2016 15:36

Clubkampioenschap Tabitta trekt veel bekijks

Tue 26 Jan 2016 17:27

Boxtels duo op ijs Weissensee

Tue 26 Jan 2016 16:16

WhatsApp-groep voor veiligheid

Mon 25 Jan 2016 17:12

Variatie in Dommelland Live

Mon 25 Jan 2016 11:22

Snertconcert nog niet uitverkocht

Mon 25 Jan 2016 09:33

Plezier staat voorop bij jaarlijks darttoernooi

Sun 24 Jan 2016 18:18

Politie doorzoekt twee drugspanden

Sat 23 Jan 2016 20:14

KKKonsert door dweilorkesten

Sat 23 Jan 2016 19:22

Nieuwe kringloopwinkel in de Molenstraat

Sat 23 Jan 2016 10:54

Romeinen bezetten Eendengat

Sat 23 Jan 2016 08:55

Medisch Centrum Esch vol vreemde snuiters

Fri 22 Jan 2016 11:11

Burgemeester sluit drugspand Elisabeth Bas

Fri 22 Jan 2016 09:02

Preview in de nieuwe editie

Thu 21 Jan 2016 15:49

Oude schoolfoto's in Gemonde

Thu 21 Jan 2016 14:22

Boxtel steunt komst Muziekhuis

Thu 21 Jan 2016 10:11

Geen treinen van en naar 's-Hertogenbosch

Thu 21 Jan 2016 08:39

'Rammelstroken' Koevoortseweg deugen niet

Tue 19 Jan 2016 21:29

Heemkundepluim voor pater Hans de Visser

Tue 19 Jan 2016 21:14

Pleidooi voor indammen vuurwerk in Boxtel

Tue 19 Jan 2016 20:58

Boxtelse vluchtelingen tijdelijk naar azc Oisterwijk

Tue 19 Jan 2016 20:04

Wild zwijn blijkt tam varken...

Tue 19 Jan 2016 16:32

Restauratie orangerie Eikenhorst

Mon 18 Jan 2016 14:45

Victor en Pien besturen Eendengat

Sun 17 Jan 2016 17:50

Landelijke Geschiedenis Quiz op JRL

Sun 17 Jan 2016 10:11

Rian de Bie wint Denziz With The Stars

Sun 17 Jan 2016 02:16

ODC-icoon Ben van Vegchel overleden

Sat 16 Jan 2016 21:58

Buitenbrand aan de Vleutstraat

Sat 16 Jan 2016 15:19

Fysio Sluijters naar Sint-Ursula

Sat 16 Jan 2016 13:12

Fitness- en combattraining bij Ad Dekker

Sat 16 Jan 2016 08:23

Boxtelse afnemers op 'lijst Selten'

Fri 15 Jan 2016 20:57

Schoorsteenbrand in Sint-Jozefstraat

Fri 15 Jan 2016 19:40

Erik Akerboom: chef nationale politie

Fri 15 Jan 2016 14:45

De toon is gezet in Liempde...

Fri 15 Jan 2016 10:30

JBZ verplaatst Boxtelse operaties

Fri 15 Jan 2016 09:36

JRL-leerlingen nemen lipdub op

Thu 14 Jan 2016 17:03

Preview in de nieuwe editie

Thu 14 Jan 2016 16:00

Diefstal bij Bureau Brabant

Thu 14 Jan 2016 15:16

Inschrijven voor Liemps Kunstpad

Thu 14 Jan 2016 13:51

Het sneeuwt Boxtelaartjes!

Thu 14 Jan 2016 11:31

Partyrock in De Rots tijdens carnaval

Wed 13 Jan 2016 16:47

Cabaretiers Op Sterk Water in Podium Boxtel

Wed 13 Jan 2016 14:23

Meer storingen op station Boxtel

Tue 12 Jan 2016 20:48

Van Dinther in Oude Ketting

Tue 12 Jan 2016 15:40

Stiltewandeling in de Kampina

Tue 12 Jan 2016 11:29

Eendengat danst in Denziz

Tue 12 Jan 2016 11:11

Karnavals Kriebels Konsert

Tue 12 Jan 2016 08:43

Kasteren eert Antonius Abt

Mon 11 Jan 2016 16:20

Waggelrevue nog niet uitverkocht

Mon 11 Jan 2016 15:23

Carnaval in Dommelland Live

Mon 11 Jan 2016 13:32

Welk donseendje zwaait de scepter?

Mon 11 Jan 2016 12:10

Martje Wijers naar finale DichtSlamRap

Mon 11 Jan 2016 08:36

Gildenbonds huldigt jubilarissen

Sun 10 Jan 2016 15:30

1dr8: shop-in-shop in Boxtel

Sun 10 Jan 2016 10:31

Oranje Fonds steunt Esch voor Elkaar

Sat 09 Jan 2016 20:09

Nog twee dagen: BC in MuBo

Sat 09 Jan 2016 12:00

Open dagen JRL en BHC in Boxtel

Sat 09 Jan 2016 09:13

Historisch munt komt uit Boxtel

Fri 08 Jan 2016 12:56

Boeken ruilen in Boxtel-Oost

Fri 08 Jan 2016 11:50

Politie stuit op hennepkwekerij in Liempde

Thu 07 Jan 2016 17:11

Vrouwen genieten van verwendag

Thu 07 Jan 2016 13:57

Rapalje: Kelten in Podium Boxtel

Thu 07 Jan 2016 13:34

Rode Kruis huldigt jubilarissen

Thu 07 Jan 2016 11:30

Nieuwe plek voor Voedseltuin Boxtel

Wed 06 Jan 2016 19:01

Kastanjeboom blijft behouden

Wed 06 Jan 2016 12:22

Mantelzorggezin op tv bij RTL4

Wed 06 Jan 2016 06:46

Drukte bij avond toekomst DKA

Wed 06 Jan 2016 00:08

Dartstoernooi in Lennisheuvel

Tue 05 Jan 2016 21:08

Nine (14) nieuwe jeugdwatergraaf

Tue 05 Jan 2016 12:48

Kaartverkoop Oggelrevue op 8 januari

Tue 05 Jan 2016 11:30

Voorverkoop B-Pool van start

Tue 05 Jan 2016 09:37

Boxtel rooit bomen Vorsenpoel

Mon 04 Jan 2016 15:30

Burgernet: vermiste vrouw aangetroffen

Mon 04 Jan 2016 11:57

Met lampion naar dorpsdwerg

Sat 02 Jan 2016 17:53

Nieuwjaarsduik lokt 119 zwemmers

Fri 01 Jan 2016 16:50

Jaarwisseling relatief rustig verlopen

Fri 01 Jan 2016 12:50