RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
10:36:53    woensdag, 21 november 2018
brabants centrum logo

Brabants Centrum digitaal bladerbaar >

agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34
Vrijdag, 05 december 2014 15:30 uur, laatst gewijzigd op 05 december 2014 15:44 uur

Irene koploper zesde klasse

Irene koploper zesde klasse

Op de foto: De selectie van Irene, de trotse koploper in de zesde klasse. (Foto: Hans Mornout).

Na de knappe 0-3 uitzege op De Willy's in Wilbertoord staat zondag 7 december voor Irene uit Gemonde het thuisduel met OKSV op het programma. De wedstrijd in sportpark De Laat begint om 14.30 uur.

Hoewel zesdeklasser Irene afgelopen weekeinde zonder drie basisspelers aantrad tegen De Willy's wist de ploeg het duel zonder al te veel moeite naar zich toe te trekken. De doelpunten werden gemaakt door Jelle Hoekstra (2x) en Robert van der Heyden. Doordat concurrent SIOL onderuit ging, namen de Gemondenaren de eerste plaats over en begint de ploeg zondagmiddag als koploper aan de topper tegen OKSV, de nummer drie op de ranglijst.

Hieronder volgen de uitslagen en het programma van de senioren- en jeugdelftallen van Irene.

SENIOREN

Uitslagen zondag 30 november: De Willy's 1 - Irene 1 0-3; Schijndel - Irene 3 3-1; Irene 4 - Avesteijn 8 6-4; Irene VE 1 - Schijndel 0-5.

Programma zondag 7 december: Irene 1 - OKSV 1 14.30; Irene 2 - Sparta '25 7 10.00; DVG 7 - Irene 3 10.00; Irene 4 - Blauw Geel '38 10.00; EVVC - Irene VE 1 10.00

JEUGDVOETBAL

Uitslag woensdag 26 november: Irene MB1 - Rhode 0-3.

Uitslagen zaterdag 29 november: Rhode - Irene A1 0-1; Avanti '31 - Irene B1 2-7; Rhode - Irene C2 0-6; Gemert - Irene D1 0-13; HRC '14 - Irene D2 3-0; Irene D3M - Nulandia 4-2; DVG - Irene E1 9-0; Irene E2 - Mariahout 2-4; Schijndel - Irene F1 8-1; Irene F2 - SCMH 4-1.

Programma zaterdag 6 december: Irene B1 - Boekel Sport 14.30; Boekel Sport - Irene MB1 13.00; Irene C1 - ELI 13.00 

Printen

printen

Delen met:

FaceBook Twitter

Tags

Advertenties

Zwanenberg adviesgroep SNS Bank Geerts advies Toverboom Uitvaartonderneming Bijnen 040Fit Rijschool Dolman TopSlank Koppelmans Modecentrum Frans Theelen Meubelmakerijdenberg Geld en Makelaardij Gemeente Boxtel Beleef Boxtel Kindertuin Huidtherapie Café zaal Kloosterzicht Olieenzo Natasja fashion