RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
05:58:33    woensdag, 14 november 2018
brabants centrum logo

Brabants Centrum digitaal bladerbaar >

agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34
Woensdag, 15 juni 2011 19:58 uur, laatst gewijzigd op 20 juni 2011 13:42 uur

Examenuitslag Baanderherencollege

Examenuitslag Baanderherencollege

Het Baanderherencollege heeft woensdag de namen van alle geslaagde eindexamenkandidaten bekendgemaakt. Alle namen staan hieronder.

VMBO BL

Sector Economie

Boxtel: Björn Harks, Bo van Vegchel, Fabian Karssemakers, Jason Pikeri, Loubna Kadi, Manal Zouitni. Vught: Mehmet Alp.

Sector Techniek

Boxtel: Frans Stamps, Jhonerick Stuart, Kevin de Bresser, Mike Cayaux, Ricardo Verheijden. Liempde: Tim van Gaal. Esch: Christo van Pelt. Oisterwijk: Bobby van Haaren, Hein Spieringhs, Johnny van Sanen, Koen van der Sterre, Nicky van Baal, Sjors Hamers. Vught: Dennie Mettler, Fabian van Blerk, Jordy Bosters. Haaren: Jasper Brands. Helvoirt: Jelle Berkelmans. Udenhout: Marco van Rooij, Richard Schelle. Best: Nadi Geelhoed. Moergestel: Sascha van Toledo.

Sector Zorg en Welzijn

Boxtel: Gohar Raja, Helda Marrogi, Janine Schoenmakers, Kevin van den Berk, Miriam Mengari, Surat Raja. Tilburg: Agnesa Aliti. Vught: Glenn Jansen, Lisa Hasselt.

VMBO GL

Sector Economie

Boxtel: Lisa Bakker, Marcha van de Ven.

Sector Techniek

Boxtel: Adri van der Wolf, Vito Hoezen. Liempde: Martijn van Zon, Pim Verboom. Vught: Luuk van de Wouw, Thijs van de Wouw. Cromvoirt: Tim Verhoeven.

Sector Zorg en Welzijn

Boxtel: Amy Zuidmeer, Kelly Kerssens, Renske Valks, Ruby van den Bongaardt. Liempde: Danique van de Sande, Lisa van Kasteren, Vera van Acht. Esch: Katja van Beugen.

VMBO KB

Sector Economie

Boxtel: Asmae Yousfi, Roya Rahimi. Liempde: Dylan van der Donk, Linda van Houtum. Vught: Ibrahim Açikgöz.

Sector Techniek

Boxtel: Bas Bolwerk, Casper Henkel, Danny van Esch, Michel Broks, Nigel van Griensven, Pim Hoenselaars, Sammy van Oirschot, Stef Timmermans, Wesley van Schaijk. Liempde: Joep van der Meyden, Vince de Beer. Cromvoirt: Bart van Rooij. Oisterwijk: Bas van der Staak, Björn Bolder, Maarten Pijnenburg, Marc Schepens, Muuk van der Sande, Ron Janssen, Wouter Puts. Haaren: Dennis Gootjes, Max de Cock. Helvoirt: Joris Verstijnen, Richard van Boxtel, Tom Verbraeken. Vught: Max Frederiksz, Sander Vrensen. Berkel-Enschot: Michael Wolfs. Udenhout: Timon van Asten.

Sector Zorg en Welzijn

Boxtel: Amber van Oorschot, Damy Vilé, Leanne Pijnenburg, Loes de Boer, Marleen Boleij, Roberta Marketta, Rowan den Riet, Yvette Janssen. Liempde: Alina Bekkers, Fye van de Loo, Gwen Olislagers. Esch: Denise Verhagen. Gemonde: Sabine van Oirschot.

VMBO TL

Sector Economie

Boxtel: Anass Mokkadem, Arta Sinani, Aswin Baaijens, Bart Roskam, Boi de Veer, Büsra Atalay, Ebi Stappen, Jaffrey Hossain, Jesse van der Schoot, Job Ariëns, Matea Bilandzija, Muhammed Atalay, Rens Onstwedder, Robin Heerkens, Roy van den Langenberg, Stan van den Bosch, Tamara van Liempd, Tom Beerens, Torben van den Boom, Wouter van de Laar, Mike Scholtze. Liempde: Dorus Berkhout, Iris Schellekens, Jan-Douwe Baijens, Rob de Laat. Vught: Twan Vugs. Helvoirt: Perry van de Sande.

Sector Landbouw

Boxtel: Suzanne van der Heijden.

Sector Techniek

Boxtel: Daan Verhoeven, Yoeri Baaijens Liempde: Justin van Laarhoven, Tijn van de Loo, Willem Evers, Gabi van der Steen. Esch: Milan Oosterling. Helvoirt: Kevin van Boxtel.

Sector Zorg en Welzijn

Boxtel: Dagmar Hagenaars, Dewy Stoop, Fabian de Brouwer, Irene van den Brand, Iris Huijberts, Laura Tijbosch, Laura van den Broek, Melissa Bounin, Raghda Suhooli, Robbie Roelofs, Roos Vervoort, Sanne Pijnenburg, Simone de Jong, Vera van der Velden, Lise de Jong, Josje der Kinderen, Jentje Louiza, Britt van de Sande. Liempde: Dionne van Dun, Merel Pouwels, Rinke Steur. Oisterwijk: Sjors Kitselaar.

Printen

printen

Delen met:

FaceBook Twitter

Tags

Advertenties

Geerts advies Doornmalen electro 040Fit SNS Bank Beleef Boxtel Olieenzo Gemeente Boxtel Geld en Makelaardij Natasja fashion Huidtherapie Rijschool Dolman Toverboom Uitvaartonderneming Bijnen Tiga Café zaal Kloosterzicht TopSlank Kindertuin Koppelmans