RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
17:31:01    donderdag, 15 november 2018
brabants centrum logo

Brabants Centrum digitaal bladerbaar >

agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34
Woensdag, 13 juni 2012 22:49 uur, laatst gewijzigd op 21 juni 2012 11:01 uur

Eindexamenuitslag BHC

Eindexamenuitslag BHC

Het Baanderherencollege in Boxtel heeft woensdag de namen van alle geslaagden bekendgemaakt. Hieronder staan ze allemaal. De redactie van Brabants Centrum feliciteert alle leerlingen met het behalen van hun diploma.

BOUWTECHNIEK

Boxtel: Jordy Willems, Johan Boleij, Brian Roelofs, Marijn van der Struijk. Esch: Roy Bakker, Teun van Gemert, Rudi van Gemert. Liempde: Bart van Ruremonde, Stan van der Velden, Chiel Kemps. Haaren: Dennis Brands, Bastiaan van Gestel, Wayne de Kort, Tjeu Schoenmakers. Oisterwijk: Kevin Broekhoven. Vught: Gazphar Holle, Alexander van den Hooven, Britt van Schaijk, Jeffrey Kapteijns, Jeroen Theijssen. Helvoirt: Jan van den Bosch.

ELEKTROTECHNIEK

Boxtel: Enrique Claessen. Berkel-Enschot: Simone Jansen. Oisterwijk: Dirk van der Bruggen. Vught: Jord Verhagen.

HANDEL EN ADMINISTRATIE

Boxtel: Chaima Bouras, Arvin Boeren, Cas Dercksen, Saad Koutabi, Sofyan Mengari, Vishal Nagesar, Stef van der Velden. Liempde: Anouk Vorstenbosch. Esch: Max van der Weide.

METALEKTRO

Boxtel: Oscar Haarmeijer, Wesley van der Meulen, Ton Verstijnen, Leoke van Geffen, Daan Harmeling, Stan Verhagen, Jesse van Vreede, Jari van den Broek, Vincent van Leeuwen, Stef Zuidmeer. Liempde: Kjell van de Laar. Esch: Tim van Pelt, Hans van Weert. Gemonde: Leonie van de Westelaken. Haaren: Kjeld Boonzaaijer, Kevin van Haaren, Martijn Pijnenburg. Helvoirt: Tim Peijnenburg, Tom van der Voort. Vught: Paul Adriaanse. Oisterwijk: Muuk van der Sande. Udenhout: Lars van Loosbroek.

MODE EN COMMERCIE

Boxtel: Süheda Can, Sonya Raja, Nikkie Mandigers, Aisha Iqbal. Liempde: Nicole van Adrichem, Britt van Oorschot. Esch: Emma Doggen. Oisterwijk: Richelle van Herwijnen, Samuel van der Hoff, Evy Neggers.

VERZORGING

Boxtel: Melissa Arts, Indra Autar, Romy van Gaal, Michelle van Grunsven, Michelle van Kalkeren, Cynthia Pedro, Suzie Saraphon, Iris van Schaijk, Devenda van de Weijer, Vivian Matheeuwsen, Jeske Sannen, Naomi Aggün, Marleen van Alebeek, Sariena de Gelder, Tessa van Grinsven, Anouk Karssemakers, Tessa de Man, Noortje van de Meerendonk, Isabeau Pennings, Evi Stolwijk, Asmara Vervoort, Jessica Willems, Halima Yousaf. Liempde: Anke Beerens, Jaimy Diender, Manuela Vermeulen, Selina van Schijndel, Simone van Abeelen, Peerke van den Hout, Simona Landino, Lisa van de Loo. Esch: Siranoush Giragosian. Gemonde: Jessie van Ruremonde. Oisterwijk: Kaylee Jonkers, Safia Pamir.

ECONOMIE

Boxtel: Rijnnij Algoo, Merve Atalay, Marsudi Bounin, Isa Goossens, Eefje van Haandel, Johnson Isidora, Stephanie Janssen, Fenna de Jong, Tom de Laat, Rens Nooren, Daphne Portegijs, Veerle Scheutjens, Jessica Schuurmans, Mowaheid Shaheen, Kenny Toelen, Gido Verwijmeren, Manon Verzijden, Seda Yaman. Liempde: Tim Daniëls, Laura Laheij, Jelle Traa, Stan Verstappen, Lisanne Welvaarts. Sint-Michielsgestel: Sarvesh Gupta.

LANDBOUW

Boxtel: Sanne van Heerebeek.

TECHNIEK

Boxtel: Aisha Raja.

ZORG EN WELZIJN

Boxtel: Margaret Agyei, Thijs van Asveldt, Luuk van Balsvoort, Milou Bertens, Yente van den Biggelaar, Julie Brandt, Dafne Jansen, Fieke van Loon, Lisa Rutten, Lieke van de Sande, Quinten Schuurman, Robin Smeulders, Lieke Timmermans, Daphne van der Waarden. Liempde: Rik van Haaren.  Gemonde: Sjors Hamel.

PRAKTIJKONDERWIJS

Boxtel: Anouar Bouras, Miranka van Hoof, Felino Huijbers, Ricardo Quevedo, Mohammed Serhane, Phebri Smit. Liempde: Jeffrey Kleijzen. Best: Marco Beekx, Liesbeth Doornburg, Fenna van der Straaten. Eindhoven: Mücahid Aksu, Lars Kraay. Haaren: Stan van Wijk. Helvoirt: Rens Verbeek. Moergestel: Sten Daemen, Carlijn Mutsaers. Oirschot: Gotty Brooks, Joey van Gestel, Angelo Kerkhof, Tom van der Schoot. Oisterwijk: Sharon Bol, Jackie Eijffinger. Sint-Michielsgestel: Alessandro Chirico. Udenhout: Mike Goutziers, Sander Smits. Veldhoven: Chelsea Raaijmakers. Vught: Tessa van Rooij, Toby Seegers.

Printen

printen

Delen met:

FaceBook Twitter

Tags

Advertenties

Zwanenberg adviesgroep Beleef Boxtel SNS Bank Café zaal Kloosterzicht Modecentrum Frans Theelen Olieenzo Geld en Makelaardij Kindertuin Huidtherapie 040Fit Uitvaartonderneming Bijnen Koppelmans Rijschool Dolman Gemeente Boxtel TopSlank Tiga Doornmalen electro Meubelmakerijdenberg Toverboom