RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
20:29:11    dinsdag, 19 september 2017
brabants centrum logo
Podium Boxtel


agendaUw bericht

Lezersartikelen

Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34
Racketlon-toernooi in De Braken

Racketlon-toernooi in De Braken

Racketlon Internationals uit Den Bosch organiseren op 11 september... >>

Fri 26 Aug 2016 08:42
úúf

agendaAgenda

volledige agenda >>

Wie zijn we?

Brabants Centrum, véél meer dan een krant alleen

Al vanaf de oprichting in 1944 is Brabants Centrum een stichting zonder winstoogmerk. Met een bijzondere krant als bedrijf. Al meer dan 70 jaar met als doel laten zien, lezen en beleven dat het leven fijn is in onze dorpen, Boxtel, Liempde, Esch, Gemonde en Lennisheuvel.

Als u wilt weten waarom de stichting en de krant zo bijzonder en uniek zijn klik dan hier.

 

Het Brabants Centrum team

 

Henk van der Zee - directeur:

henk.vanderzee@brabantscentrum.nl

Marc Cleutjens - hoofdredacteur:

marc.cleutjens@brabantscentrum.nl

Henk van Weert - redacteur:

henk.van.weert@brabantscentrum.nl

Lonneke Hoondert - redacteur:

lonneke.hoondert@brabantscentrum.nl

Pål Jansen - redacteur:

pol.jansen@brabantscentrum.nl

Annelieke van der Linden - redacteur:

annelieke.van.der.linden@brabantscentrum.nl

Paul Melis - media-advies:

paul.melis@brabantscentrum.nl

Kitty Vugs - boekhouding:

kitty.vugs@brabantscentrum.nl:

Gerrian Habraken - media-advies en verwerking:

gerrian.habraken@brabantscentrum.nl

Nanette Husmann - abonnementen en bezorging:

nanette.husmann@brabantscentrum.nl

Natasja fashion Iris Kappers Change CDA Rijschool Dolman Elzenmaas Beleef Boxtel Marimba Bloemsierkunst