RSS feedNederlandse Nieuwsblad Pers
12:47:54    maandag, 20 november 2017
brabants centrum logo
Podium Boxtel


agendaUw bericht

Lezersartikelen

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject Witte Zusters in finale erfgoedprijs

Verhalenproject De Verschilmakers van de Witte Zusters is genomineerd voor... >>

Mon 25 Sep 2017 15:58
Filmavond Den Hogert

Filmavond Den Hogert

Heemkundevereniging Den Hogert uit Gemonde organiseert op donderdag... >>

Wed 22 Feb 2017 08:52
Esch in Duitse sferen...

Esch in Duitse sferen...

Blaaskapel De Knoestjes uit Esch hield zondag voor de vierde keer een... >>

Tue 18 Oct 2016 10:34
úúf

agendaAgenda

volledige agenda >>
 

Archief november 2017

Rockings Stars in 'Vrienden van Boxtel Live'

Sat 18 Nov 2017 12:12

'Hit and run' met scootmobiel

Fri 17 Nov 2017 13:08

Pentekeningen Frans Heerschop in MuBo

Fri 17 Nov 2017 11:55

Poëzie op roestvast staal

Fri 17 Nov 2017 09:33

Uitslaande brand bij voormalige meubelfabriek

Mon 13 Nov 2017 16:14

Sint-Christoffel wil fuseren

Mon 13 Nov 2017 10:00

Gerrits en Van Beers Boxtelse tenniskampioenen

Fri 10 Nov 2017 11:38

Eendengats historie komt tot leven...

Fri 10 Nov 2017 09:18

Tuktuk gaat voor 1 januari 2018 rijden

Sun 05 Nov 2017 15:51

Bokselse Kwis: gestructureerde chaos

Sun 05 Nov 2017 11:36

Scooter brandt uit in Kasteellaan

Sun 05 Nov 2017 09:04

Wielerclub wint Durpskwis Liemt

Sat 04 Nov 2017 13:38

'Braboneger' in Podium Boxtel

Sat 04 Nov 2017 08:00

Natuurwerkdag: uitdunnen en knotten

Fri 03 Nov 2017 15:48

Boxtel en Liempde in de ban van dorpsquizzen

Fri 03 Nov 2017 09:52